Dnes vyšlo 15 článků

27letá Michelle Phan na YouTube vybudovala společnost s hodnotou převyšující 500 milionů dolarů

Sedmadvacetiletá Michelle Phan měla na začátku své kariéry na YouTube skromné cíle. Nicméně, nyní je na dobré cestě pokořit celý svět. Hodnota její společnosti se minulý měsíc přehoupla nad 500 milionů dolarů. Přečtěte si příběh krásné americké dívky, která svou kariéru věnovala kráse.

„Neměla jsem žádný plán. Prostě jsem dělala, co je pro mě smysluplné,“ řekla Michelle magazínu Forbes.  

phan-1940x1293

Michelle Phan

Michelle začala svou YouTube kariéru budovat již před osmi lety a nyní má její kanál na 8 milionů odběratelů. Videa jsou velice poutavá. V některých videích Michelle popisuje, jak se správně malovat, v jiných promlouvá do duše a v některých videích se objeví také její přátelé. Možná si říkáte, že takových dívek je na YouTube spousta, ale Michelle je v něčem originální. Používá techniku voiceover, kdy text předčítá komentátor mimo obraz. Michelle na videích dělá různé grimasy a v pozadí něžný hlas mluví, co se na videu odehrává.

„Jestliže se má z YouTube stát globální televize, věděla jsem, že si musím vybudovat svoji značku právě zde,“ řekla Michelle.

5876491705_709831109d_b

Mladá, krásná a přirozená

Její první video, které na YouTube vložila, byl tutoriál s názvem „Jak si udělat přirozený make-up na skromné kameře s jemně zrnitým obrazem“. Za pouhý týden video zhlédlo 40 000 lidí a mělo stovky komentářů. V ten okamžik si Michelle uvědomila, jakou cestou se chce vydat.

Michelle se zaměřila na všechny oblasti

Michelle nezůstává pouze u tutoriálů, jak se správně nalíčit, ale její videa mají i jinou tématiku. Například se můžete podívat na video, ve kterém dává rady a tipy v oblasti módy, osobního rozvoje i motivace. Vydala také první knihu, je tváří mnoha značek a má vlastní kosmetickou radu. A tím aktivity mladé ženy rozhodně nekončí.

Michelle si váží svých odběratelů a ví, že bez nich by neměla takový úspěch. Každý mohl Michelle vidět bez make-upu a tím ukázala svou přirozenost. Michelle je milá žena, je jednou z vás.

„Vliv je síla. Pokud máte vliv, můžete vytvořit velice silnou značku,“ prozradila Michelle.

Michelle na svých videích o kráse ukazuje, že make-up nemá sloužit k nasazení nové tváře. Ba naopak. Je to perfektní nástroj, se kterým můžete ukázat, kdo skutečně jste.

Zdroj / Foto: Forbes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru