Dnes vyšlo 15 článků

25letý mladík prodal aplikaci za 54 milionů dolarů a od té doby cestuje po světě

25letý milionář Garrett Gee, jeho žena Jessica (29 let) a jeho dvě děti Dorothy (3 roky) a Manilla (1 rok) cestují už devět měsíců po světě, přičemž navštívili Tongo, Fidži, Havaj, Austrálii, Nový Zéland a Thajsko. Nicméně dobrodružství má i své stinné stránky, například Dorothy potřebovala pár stehů a Garrett chytil virus Zika.

Garrett Gee prodal v loňském roce svou mobilní aplikaci pro skenování QR kódů společnosti Snapchat za 54 milionů dolarů. Poté mladý pár z Utahu (USA) ještě obohatil své miliony o 45 tisíc dolarů z prodeje majetku, protože se rozhodli cestovat po světě. Garrett se svou rodinou procestoval velkou část Tichého oceánu. A vyzkoušeli si různé aktivity, například plavali s vorvani či pozorovali želvy při snášení vajíček.

garrett 01

Jessica a Manilla na Bahamách s plavajícím prasetem

garrett 02

Tříletá Dorothy napodobuje letadlo letící nad ní.

garrett 03

Rodina v Antigue

Rodina vystupuje pod přezdívkou The Bucket List Family a má profily na Instagramu (174 tisíc sledujících) a YouTube (8 tisíc odběratelů). Jakmile Garrett prodal mobilní aplikaci společnosti Snapchat, prodal zbytek svého majetku a sbalil se s rodinou do dvou batohů. I když původně chtěli cestovat pět měsíců, jejich cesta se protáhla na devět měsíců. A nyní návrat neplánují.

„Vždy jsme milovali cestování, ale předtím byl náš nejdelší výlet s dětmi tak na týden,“ dodala Jessica. „Když jsme chtěli s manželem cestovat, než jsme měli děti, byli jsme odvážnější a skromní. Mohli jsme spát na gauči anebo v horších částech města. Ale cestování s dětmi nás hodně změnilo. Zpočátku jsme zkoušeli cestovat s chůvou, ale bylo to příliš drahé, a tak když potřebujeme, najdeme si na tu chvíli místní chůvu. Nyní utrácíme více peněz, abychom se ujistili, že bydlíme v bezpečných oblastech.“

Po dobu 10 dní rodina žila na plachetnici v Bora Bora a v Dominikánské republice si vyzkoušeli plavat s vorvani. A manželé plánují cestovat po celém světě, aby děti poznaly různé kultury, protože podle nich poznání jiného světa rozvíjí laskavost a lásku k planetě a ostatním lidem.

garrett 04

Nejmladší člen rodiny s želvou na pláži v Dominikánské republice

garrett 05

Manželé ještě neuvažují o tom, že by se usadili na jednom místě.

Zdroj / Foto: Instagram

Komentáře

Nahoru