Dnes vyšlo 15 článků

24letý mladík cestuje po světě se slepicí jménem Monique

Ačkoliv se říká, že nejlepším přítelem člověka je pes, nejlepším přítelem 24letého francouzského mladíka jménem Guirec Soudée je slepice. Guirec už dva roky pluje kolem světa na lodi, přičemž společnost mu dělá spolucestující, kterou však není žádná žena, ale odvážná slepice jménem Monique.

„Slepice měla kolem čtyř nebo pěti měsíců. Nikdy nebyla za hranicemi Kanárských ostrovů. Nemluvil jsem španělsky a ona nemluvila francouzsky, ale zvládli jsme to spolu,“ dodal Guirec.

slepice 01

Mladý Francouz má slepici jako nejlepšího přítele.

Francouz vysvětlil, že si vybral slepici jako společnost na cesty, protože chtěl domácího mazlíčka a slepice vyžaduje minimální péči. A navíc snáší vajíčka.

„Zpočátku jsem byl velice znepokojený. Pluli jsme po velkých vlnách a mohla klopýtnout. Vypadalo to, že každou chvílí přeletí přes palubu, ale vždy udržela balanc. Je velice statečná,“ vychvaluje Guirec svou společnici.

slepice 02

Guirec a Monique spolu procestují celý svět.

Guirec říká, že o slepici náležitě pečuje. Když je špatné počasí, uschová ji do kurníku. Guirec a Monique jsou momentálně v Grónsku. A následujícím místem na seznamu je Aljaška. Plavbu kolem světa společně začali na Kanárských ostrovech, odkud se rozhodli putovat přes Karibik až na Arktidu.

slepice 03

Byli spolu v Grónsku.

slepice 04

Plují spolu přes oceán.

slepice 05

Vyhlíží, zda uvidí další cíl.

slepice 06

Monique se v Grónsku cítila dobře.

slepice 07

A na Karibiku se spolu opalovali.

Zdroj / Foto: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru