24letá žena tvrdí, že jí expřítel ukradl kočku a její fotky dává na internet

Čtyřiadvacetiletá žena zavolala koncem října na brněnskou policii s tím, že když se vrátila z práce domů, dveře od bytu byly otevřené a věci v bytě zpřeházené. A navíc jí zmizela kočka. Brněnští policisté zjistili, že si v bytě byl její bývalý přítel pro své věci, přičemž kočka pravděpodobně utekla dveřmi, které žena ráno špatně dovřela.

Nicméně v úterý 1. listopadu 2016 volala žena na tísňovou linku, kde popsala svůj zapeklitý případ.

social-media-1679230_1280

Zdroj: Pixabay

„Oznámila, že ji její bývalý přítel kočku ukradl a jako provokaci teď dává její fotky na sociální síť. Navíc zjistila, že expřítel kupoval nedávno kočičí toaletu a další potřeby, takže je přesvědčená, že její kočku má doma,“ říká Andrea Cejnková, policejní mluvčí.

Oznámení o ukradené kočce podala žena také na brněnskou městskou polici a městské stání zastupitelství.

„I takovými partnerskými neshodami se policisté musí zabývat, proto jsme případ zdokumentovali a snažíme se zjistit další informace,“ dodává Andrea Cejnková.

Zdroj: Deník.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru