Dnes vyšlo 1 článků

Na internet se dostalo foto levného plastového iPhonu

Na internet se dostalo foto levného plastového iPhonu

Nový iPhone by měl být levnější a se starším hardwarem

Již delší dobu se v kuloárech špitá o tom, že Apple chystá levnější, očesanou verzi svého chytrého telefonu iPhone. Server Tactus nyní zveřejnil první fotografii chystané novinky, z čehož Apple, který celou věc držel úzkostlivě pod pokličkou, nejspíš nebude mít velkou radost.

Levný iPhone by mě mít polykarbonátový kryt místo hliníkového, zadní strana je dle fotografie plochá a ne vypouklá, jako u starších modelů. Rozměry nového iPhonu jsou zatím neznámé, podle serveru Tactus by se měly pohybovat mezi 20 x 62 až 65 x 9 mm.

1741233-img-iphone-apple-levny-iphone

Spekulace také panují kolem hardwaru iPhonu. Display by měl mít rozměry 3,5-4 palce. Rozlišení fotoaparátu by mělo dosahovat 5MPix. Procesor bude patrně typu A5. Jak vidno, hardware bude sice v porovnání s iPhone 5 zastaralejší, přístroj ale vyjde levněji než zmíněná pětka, jejíž cena se v současnosti pohybuje kolem 16 000. Co je ale na těchto dohadech pravdy, se teprve dozvíme…

Zdroj: https://www.blesk.cz

Zdroj obrázku: https://www.blesk.cz

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru