Tisková zpráva: 24.4.2014 Expresní platby PayU na eshopech Webgarden

24.4.2014 WEBGARDEN s.r.o. obohatil portfolio funkcí pro e-shopy o podporu platební brány PayU.

PayU je v České republice oblíbený prostředek k placení na Internetu. Zahrnuje několik metod – od platebních karet a rychlých online převodů až po službu Mobito a platbu složenkou. Propojení e-shopu s PayU je na Webgarden zdarma.

“Ačkoliv se americká služba PayPal těší velké popularitě už i v České republice, stále je pro mnoho klientů hůře dostupná. PayU je ušité na míru našim potřebám a věříme, že představuje optimální cestu k zaplacené objednávce,” uvedl k novince Václav Kučera ze společnosti Webgarden s.r.o.

Richard Krejsa, koordinátor developerské spolupráce PayU.cz, shrnul výhody brány: “Prozíraví web-developeři pochopili, že není vždy efektivní pokrýt vlastními silami všechny služby a funkcionality eshopových řešení. Zákazník to však požaduje. Například platební brána – eshop, který ji nenabízí je silně znevýhodněn. Řešení? Spolupráce web-developerů s poskytovateli těchto služeb. Výsledkem je spokojenost na všech stranách: zákazník – web-developer – poskytovatel služby.”

Webgarden je původní česká online aplikace pro tvorbu stránek a e-shopů bez znalosti vebových technologií. V ČR má tradici od ledna 2006. Mimo ČR je populární také ve Španělsku a Rumunsku. Nabízí nástroje k intuitivní tvorbě malých stránek i ke správě rozsáhlých webů se strukturovanou redakcí.

KONTAKT:

Webová verze https://www.webgarden.cz/info/tiskove-zpravy/24-4-2014-expresni-platby-payu

Email: martin.celikovsky@webgarden.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru