22 sexy účesů alpak, které by jim člověk mohl závidět

Pokud jste až do teď přemýšleli, jestli je v nadpisu chyba, tak jste na tom stejně jako já. Ano, alpaky (druh lam), který je něčím ojedinělý – svými účesy, které by jim mohl téměř kdokoliv závidět.

Hit internetu, vtipně vypadající zvířata. My se tohoto zvyku budeme držet a proto vám přinášíme takovou malou módní přehlídku lam. A to doslova, konkrétně alpak. Alpaky nejsou zvláštní jenom svým jménem, ale účesem. Jejich bujná kštice je zvláštní ve svých tvarech, my bychom jim mohli jenom závidět. Pokud bychom mohli vyhlásit první cenu v říši zvířat, o nejhezčí účesy. Na prvním místě by se umístily, kdo jiný než Alpaky.

Nevím, proč mají takovéto účesy, co vím, že se nejedná o žádný vtip, neboť každý z tohoto druhu je originál právě tvarem svého účesu. Některé alpaky vypadají, jako by měly hlavu jako bowlingovou kouli, jiné zase elegantně (nebo ujetě).

Závidíte jim jejich účesy?

 

hilarious-alpaca-hairstyles-11

Autor: J* Grace Photography

hilarious-alpaca-hairstyles-1

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-13

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-14

Autor: Karen G.

hilarious-alpaca-hairstyles-16

Autor: The Alpaca Blogger

hilarious-alpaca-hairstyles-2

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-12

Autor: Kerstin Joensson

hilarious-alpaca-hairstyles-19

Autor: George Lowther

hilarious-alpaca-hairstyles-3 hilarious-alpaca-hairstyles-4 hilarious-alpaca-hairstyles-5 hilarious-alpaca-hairstyles-6 hilarious-alpaca-hairstyles-7 hilarious-alpaca-hairstyles-8 hilarious-alpaca-hairstyles-9 hilarious-alpaca-hairstyles-10 hilarious-alpaca-hairstyles-15 hilarious-alpaca-hairstyles-17 hilarious-alpaca-hairstyles-18 hilarious-alpaca-hairstyles-20 hilarious-alpaca-hairstyles-21 hilarious-alpaca-hairstyles-22

zdroj: justsomething.co

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru