Dnes vyšlo 1 článků

22 letý milionář ze Slovenska: své bohatství odhaluje na Instagramu

22 letý milionář ze Slovenska: své bohatství odhaluje na Instagramu

Vydělávat na Instagramu je snem mnohým lidí. Dnešní společnost je přehlcena touhou po sledování životů druhých lidí. Největší popularitu sklízejí uživatelé, kteří mají peníze a dávají to na obdiv. Lidé rádi nahlédnou do života, který si nemohou dovolit – luxusní značky, drahá auta, luxusní dovolené. Většina bohatých osobností je zahraničních, ale jednou z mála výjimek je slovenský investor s přezdívkou Peter Dubaj.

Kdybyste měli miliony eur, co byste s nimi dělali? Slovenský milionář to dává okázale najevo. Prezentuje se jako mladý muž, který nemá hluboko do kapsy a může si vše koupit. Jeho fanoušci na Instagramu ho podporují, ale také má své odpůrce, kteří ho ze srdce nenávidí a podezírají ho z toho, že jeho peníze nejsou vydělané legální cestou. Jiným se zase nelíbí jeho styl oblékání a tvrdí, že obléká padělané oblečení. Peter Dubaj na sebe totiž obléká pouze značky světových návrhářů, což není levná záležitost.

Snímek obrazovky 2019-03-07 v 11.52.38

Několikrát do měsíce létá na luxusní dovolené, spí v drahých hotelech a má osobního kuchaře. Momentálně je zaneprázdněn vývojem vlastní značky. Své peníze si bez servítek fotí a pomlouvá lidi, kteří to dělají také. Nemá rád lidi, kteří si se chlubí věcmi, co jim nepatří. Peter Dubaj se snaží svým úspěchem motivovat a tvrdí, že vše, co má, je díky jeho práci.

Snímek obrazovky 2019-03-07 v 11.53.54

Napsal motivační knížku, o kterou byl velký zájem. Peterovi je 22 let a už teď žije sen většiny lidí v produktivním věku. Do byznysu údajně vstoupil sám a vše si poctivě vydřel. V žádném případě nestagnuje a stále se snaží své peníze množit. Peníze pro něj znamenají body, které se získávají v počítačové hře. Říká, že je jeho úkolem hlavně sbírat body a užívat si život. Nikdo neví, jak dlouho na světě bude.

Snímek obrazovky 2019-03-07 v 11.53.23

Záleží na každém zvlášť, co si o Peterovi myslí. Každý člověk má své příznivce a odpůrce. Každopádně je velmi zajímavé, jakým způsobem a jakou rychlostí se Peter vypracoval.

Zdroj, foto: instagram.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru