2 v 1: Doma bude uklizeno a vy se pokocháte

Inzerát si dneska může podat kdekdo. Je jedno, zda něco hledá či nabízí. A je docela jedno, jak velká to bude blbost. A tak se třeba na Aukru prodávají krabice od pizzy a na Bazoši se nabízí nahý úklid.

Lenka se svou kolegyní si zřejmě chtěly trochu přivydělat. Ale opravdu jen trochu, protože stanovené ceny nebyly příliš vysoké. Slečny nabízí provedení nahého „ůklidu“ za malý zlomek toho, kolik takové služby skutečně stojí. Pokud začnete trochu srovnávat, zjistíte, že za takového nahého uklízeče či uklízečku běžně zaplatíte nejméně dvojnásobek toho, co si řekla Lenka.

Opakování kvůli úspěchu?

Inzeráty po internetu kolovaly dva. První byl zveřejněn v dubnu letošního roku, druhý nedávno – 26. listopadu.  Ani jednoho z nich se již však v originální podobě nedopátráte. Buď nebyl ohlas příliš velký, nebo bylo naopak tolik zájemců, že slečny nestíhaly. Tak či tak důkazy zůstaly zachovány. Z nich se můžeme dozvědět, že v jednom z inzerátů Lenka uváděla cenu od 300 Kč, ve druhém (tom listopadovém) figurovala dokonce směšně nízká částka 55 Kč.

provadim_nahy_uklid

Verze z dubna letošního roku

provadim_nahy_uklid_listopad_verze2

Listopadová verze

Zatímco v dubnu slečny zvládaly celou Prahu a pracovaly nonstop, v listopadu už se nabídka týkala jen Prahy 4. Měl inzerát takový úspěch, že ho bylo nutné ještě zopakovat?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru