2 skládací lepenkové stoly pro práci odkudkoliv

Pracujete z různých míst a nevyhovuje vám, když musíte sedět u nízkého, vysokého nebo jinak netypického stolu? Doneste si vlastní. Může to být i stůl, u kterého si postojíte a tím ušetříte svou neustále shrbenou páteř.

Jestli vám stoly z lepenky přijdou jako hloupost, mýlíte se. Jsou dost stabilní na to, aby udržely notebook a další věci, které si potřebujete neustále nosit s sebou. Dva projekty stolů z tohoto materiálu, o kterých si povíme, jsou opravdu úspěšné. O lehké přenosné stoly je evidentně zájem.

Oristand

Pořádný variabilní stůl stojí několik tisíc korun, jednoduchá náhrada asi šest stovek. Oristand možná není úplně plnohodnotný stůl, ale co byste za tu cenu čekali? Je to jednoduchá skládačka, kterou umístíte na jakýkoliv stůl nebo skříň a variabilně si umístíte notebook, monitor, myš a klávesnici. Vhodné je to obzvlášť pro všechny, kteří často cestují a nemají všude k dispozici nastavitelný stůl, z něhož se dá vybudovat ergonomické pracoviště. Ale pozor! Pracovat budete ve stoje! Což je mimochodem nový trend, pokud jste to ještě nezaznamenali.

Oristand stojí jen 25 dolarů, ale pro zahraniční zájemce má na webu zatím jen pořadník. Do Česka ho dostanete přes Shipito nebo jiné přeposílací služby.

oristand

Refold

Refold je už o něco dražší sranda. Stojí 250 dolarů včetně poštovného do ČR, ale je to stůl se vším všudy. Váží asi 6,5 kg, což není úplně málo, ale přenášet se dá. Přijdete, sestavíte a můžete pracovat. Dá se koupit v různých výškách i variantě pro sezení/stání. Tvůrci mysleli i na jeden nešvar lepenky a nabízí taky voděodolnou podložku, kdyby se vám rozlilo kafe.

Podle testování tvůrců vydrží Refold 1 – 3 roky běžného zacházení. Nosnost je 85 kg, takže vám nikdo nebrání si na něj sednout.

refold

Co vy na to?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru