Dnes vyšlo 15 článků

Máte iPhone nebo iPad? Získejte 1 GB na Dropboxu zdarma

Máte iPhone nebo iPad? Získejte 1 GB na Dropboxu zdarma

Znáte Mailbox? Je to bezplatná iOS aplikace, která změnila způsob, jakým můžeme kontrolovat a psát emaily z Apple zařízení. A protože tuto aplikaci v březnu koupil Dropbox, snaží se ji teď co nejvíce zpopularizovat. S její pomocí tedy můžete získat 1 GB úložného prostoru zdarma.

I když nemáte v úmyslu Mailbox, který v současné době pracuje pouze s Gmail účty, používat, stojí za to, si aplikaci stáhnout, přihlásit se a propojit ji s Dropboxem. Pak vám nic nebrání ji odinstalovat. 1 GB prostoru už vám ale zůstane.

Celý proces je jednoduchý

  • Pokud ještě nemáte Mailbox naistalovaný, stáhnete si ho na své zařízení se systémem iOS.
  • Po přihlášení přes svůj Gmail účet přejdete do nastavení a zvolíte možnost „Dropbox“. Pak klepnete na možnost „Přidat Dropbox účet“.
  • Pokud máte na tom stejném zařízení nainstalovaný i Dropbox, aplikace se spustí a zobrazí výzvu, zda chcete aplikaci Mailbox poskytnout oprávnění pro přístup k Dropbxo účtu. Pokud ho nainstalovaný nemáte, budete se do něj muset přihlásit a povolit aplikaci.
  • A dál? Jakmile udělíte Mailboxu přístup ke svému Dropbox účtu, vaše úložiště se zvětší o 1 GB prostoru.

A jestliže jste už někdy dříve tyto dvě služby spojili, nic se neděje. Stačí je v nastavení odpojit a znovu spojit a zvětšení úložiště vás také nemine.

S touto další možností už tak mohou uživatelé Dropboxu získat potenciálně až 21 GB volného úložného prostoru (pokud využijí všechny možnost, propojení s Facebookem a Twitterem, atd.).

Zdroje: Cnet, The Next Web

Komentáře

Nahoru