Dnes vyšlo 15 článků

19letý teenager si ročně vydělá téměř 320 tisíc korun na brigádě snů

Spousta studentů si během studia hledá nějakou brigádu. Zatímco někdo obsluhuje v hospodě, někdo zase doplňuje zboží v supermarketech. Jeden devatenáctiletý teenager si našel velice dobře placenou brigádu za to, že jezdí na výlety na nejzajímavější místa ve Velké Británii. A ročně si přijde na 10 tisíc liber, tedy téměř 320 tisíc korun.

Student jménem Charlie Hainsworth cestuje napříč Velkou Británii, přičemž ze zajímavých míst a atraktivních akcí vlogguje. A tím má přimět mladí lidi, aby investovali do slevové karty pro studenty zvané 16-25 RailCard.

charlie-hainsworth

Zdroj: Facebook

Charlie vyhrál vnitrostátní soutěž, kterou pořádaly britské železnice National Rail, a tak se dostal k brigádě snů. Soutěžící měli za úkol natočit video o jejich nejnovějším dobrodružství.

„Vždy jsem se chtěl věnovat natáčení videí, takže když moje přítelkyně obdržela e-mail o soutěži, ukázala mi ho,“ řekl Charlie Hainsworth serveru The Huffington Post UK. „Viděl jsem to jako obrovskou příležitost, abych mohl dělat v životě to, co mám rád, a získat cenné zkušenosti, případně zahájit svou kariéru. Byl jsem překvapen, když jsem se dostal do užšího výběru, a ještě více ohromen, když jsem vyhrál.“

Charlie se tak stal takzvaným Chief Adventure Officerem, kdy jeho náplní práce je cestovat po Spojeném království zcela zdarma a natáčet videa o zajímavých místech a oblastech. Samozřejmě, cestuje vlakem a lístky má zdarma.

Zdroj: The Huffington Post UK

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru