Dnes vyšlo 15 článků

19letý teenager pracoval pro McDonald’s. A dnes jezdí ve zlatém Bentley

V 16 letech Robert Mfune, který pochází ze Southamptonu, pracoval na částečný úvazek v řetězci rychlého občerstvení McDonald’s. Také si přivydělával ještě u jedné finanční společnosti jako nosič občerstvení, kde dostával od ostřílených zaměstnanců základy školení o binárním obchodování. A při tom všem ještě studoval.

Začal se věnovat binárnímu obchodování i ve volném čase a brzy si vytvořil vlastní obchodovací účet, respektive zaregistroval si ho na údaje své matky, protože neměl ještě požadovaný věk. Po dovršení dospělosti si založil vlastní účet, se kterým obchoduje dodnes.

„Když jsem nosil čaj, naučil jsem se několik základních věcí, protože kolem mě byli velice dobře informovaní lidé. A doma mě vždy čekalo vlastní bádání,“ řekl Robert. „Když mi bylo 17, založil jsem si vlastní účet na údaje své matky, protože jsem neměl ještě požadovaný věk. Potkal jsem člověka, který ví, co dělá, stali jsme se kamarády. Pomohl mi, abych si založil účet pod svým jménem hned, jak jsem dovršil 18 let.“

Robert i nadále pracoval v rychlém občerstvení McDonald’s, přestože si vydělával nemalé peníze online jako binární obchodník pod jménem své matky. Ale jakmile měl svůj vlastní účet, pověsil uniformu fast foodu na hřebík. Vybudoval si portfolio nemovitostí, které zahrnovalo kavárny a domy v Anglii a jeho rodné Jižní Africe. Mladý podnikatel se se svou matkou přestěhoval do Southamptonu v roce 2009, kdy mu bylo 12 let. V 19 letech Robert koupil své matce dům a auto.

„Studovat vysokou školu, pracovat u McDonald’s, roznášet čaj a obchodovat z domova bylo nejtěžší období mého života,“ dodal Robert. „Když mi bylo 18 let, koupil jsem si Bentley. A když mi bylo 19 let, rozhodl jsem se, aby bylo ve zlaté barvě.“

Susan, Robertova matka, je na svého syna velice hrdá.

„Koupil jsem své mámě auto, protože jsem nechtěl, aby jezdila autobusem, když vydělávám slušné peníze. Chtěl jsem, aby bydlela na pěkném místě, a tak jsem jí koupil dům.“

Ačkoliv to vše zní jednoduše, rozhodně to pro Roberta jednoduché nebylo. Jak sám řekl, období, kdy měl dvě brigády, studoval na škole a ještě se věnoval doma binárnímu obchodování, pro něj bylo nejtěžší v životě. Ale úspěch něco stojí.

Zdroj: Caters News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru