Dnes vyšlo 15 článků

19 hloupých dotazů z Yahoo Answers

Yahoo Answers se v zahraničí těší velké oblíbenosti. Funguje na jednoduchém principu – uživatel položí otázku a čeká, až mu odpoví ostatní. Bohužel (nebo bohudík) se zde někdy objeví opravdu „chytré“ dotazy…

1. YouTube

Jak udělat, aby mě YouTube přišlo nafilmovat? Volám jim celý den, aby mě přijeli nafilmovat, ale zatím nic. Jak tam dostávají svoje videa ostatní uživatelé? Mám tu vážně vtipné věci, ale oni prostě nepřichází.

1yahoo

2. Twitter + Facebook

Může mít někdo účet na Facebooku a Twitteru zároveň?

2yahoo

3. Lajky na Facebooku

Kdysi jsem na Facebook nahrál obrázek a měl jsem u něj slušný počet lajků. Poté jsem ze stejného obrázku udělal profilovku, ale ta začínala na 0 lajcích. Neví někdo, jak převést tyto lajky? Spěchá to, prosím pomozte.

3yahoo

4. Deep web

Jak moc je děsivý Deep web?

Deep web je část internetu, kterou webové vyhledávače nemohou nebo nechtějí indexovat. Často se zde objevují doopravdy nechutné věci…

4yahoo

5. Heslo

Jak si mám zapamatovat svoje heslo na Twitteru?

5yahoo

6. Kreditní karta

Chtěl jsem zjistit, jestli můj počítač přečte moji kreditní kartu, tak jsem ji dal do CD Romky a ona se zasekla… jak ji vyndám? Zkoušel jsem parátka, ale ty jsem postupně ztratil? A CD-Romka vydává vtipné zvuky…

6yahoo

7. CAPS LOCK

JAK VYPNU CAPS LOCK? NECHTĚNĚ JSEM HO VČERA ZAPNUL A NEVÍM JAK HO VYPNOUT. VŠICHNI MI PŘÁTELÉ JSOU NA MĚ NAŠTVANÍ, PROTOŽE SI MYSLÍ, ŽE NA NĚ PŘES INTERNET NEUSTÁLE ŘVU. TENTO PROBLÉM MI DOSLOVA NIČÍ ŽIVOT, MOJI KARIÉRU I MOJI RODINU. CHCI ZASE VŠECHNO JAKO DŘÍVE, PROSÍM POMOZTE!!!

7yahoo

8. Komunita

Proč jsou tu  všichni tak hrozní? Vždy se objeví někdo, kdo si myslí, že je chytřejší jak celý svět a působí jako velmi kritizující a hrozná osoba. Jsem jediný, kdo si to myslí?

8yahoo

9. Facebook a přátelé

Nechtěně jsem odebrala dobrou kámošku z Facebooku. Co mám dělat? Je zde nějaký způsob, jak se s ní spřátelit, aniž bych ji posílala žádost o přátelství? Facebook je vážně k ničemu.

Pokud nechtěně kliknete na tlačítko „Odebrat z přátel“,tak by zde mělo být: „Vážně chcete tuto osobu odebrat z přátel?“ Poslala jsem ji zprávu: „Promiň, nechtěně jsem si tě odebrala z přátel. Laskavě prosím, přijmi moji žádost o přátelství.“

9yahoo

10. Přezdívka na Tumblr

Budu zde hlavně dávat obrázky z přírody. Miluji obrázky východu a západu slunce, takže chci přezdívku která obsahuje jedno z následujících slov: stmívání, úsvit, soumrak nebo aurora.

PROSÍM nedávejte zde moje jméno. Možná budu znít jako hipster, ale chci nějaké pěkné umělecké jméno a ne něco jako „MilovniceStmivání146“.

11yahoo

11. Hry koušou

Můžou mi hry pokousat uši, když mám sluchátka při hraní? Jedna moje kámoška mi říkala, že ji pokousala příšera v jednom MMORPG při používání sluchátek. Viděla jsem obě její uši, a vypadají trochu pokousaně a otekle.

12yahoo

12. Holky & Facebook

Jaktože když napíšu holkám na Facebooku, tak mi neodpovídají? Každý den jdu na na Facebook a napíšu holkám „Jak je?“ Ty holky mě neznají, ale já chci být jenom kamarád. Zatím mi nikdy neodpověděli. Co mám dělat, aby mi odepsali?

14yahoo

13. Twitter

Chci odejít  z Twitteru. Vypadá to, že není žádný způsob, jak zrušit svoje „členství“. jAK TO MÁM UDĚLAT?

15yahoo

14. Zrcadlo

Jak z monitoru udělám zrcadlo? Skenování zrcadla nepomohlo.

16yahoo

15. Soubory

Bude mít notebook těžší, když do něj nahraju více souborů? Nyní můj Mac Book Air váží 1kg, když do něj nahraju více souborů, bude těžší?

18yahoo

16. Videohry a holky

19yahoo

17. Pytel na mrtvoly

Kde můžu sehnat pytel na mrtvoly? Je to jinak, než to vypadá, přísahám.

tumblr_mrdj11a1j11s75g3ro1_500

18. Krokodýli

Proč chodí, jako kdyby byli teplí? Chodí jako kdyby měli nalakované nehty nebo tak něco.

tumblr_mfh861869R1qmia5no1_1280

19. Japonská nudlová polévka (ramen)

MILUJI ramen, ale když jsem psal přítelkyni o něm, tak mi odepsala „fuj“. Jak mám udělat, aby ho taky měla ráda? Protože pokud nesnáší ramen, tak vlastně nesnáší i mě že? A pokud mě nesnáší, tak náš vztah nemůže fungovat? Prosím odpovězte, NECHCI ZTRATIT SVOJI ŽIVOTNÍ LÁSKU!!!

 

ramen

zdroj: mashable.com, yahooanswerswtf.tumblr.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru