Dnes vyšlo 15 článků

Full banner

Full banner je formát internetové reklamy. Jedná se o horizontální reklamní proužek  468*60 pixelů.

 

Full banner  je druh reklamy používaný na WWW stránkách. Jedná se o zpravidla o obrázek či animaci, případně interaktivní grafiku. Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na internetu.

Full banner

Full banner

Bannery patří mezi první a nejznámějších formy internetové reklamy. Již od svého vzniku musely bojovat s nesouhlasem internetových uživatelů. Především animované bannery  byly kritizovány za to, že rozptylují a zhoršují pohodlí uživatelů. Dnes se denně setkáváme s ještě pro uživatele horší, interaktivní formou reklamy, která se nám zobrazí přes celou stránku a uživatel je např. nucen ji zavřít kliknutím na správné místě.

Rozměry bannerů jsou udávány v pixelech. Obecně platí, že čím větší banner, tím větší místo na stránce zabírá, je úspěšnější a proto je za jeho umístění třeba zaplatit více.

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru