18 inzerátů, které se opravdu povedly

Čas od času se mezi všemi seriózními inzeráty objeví nějaký ten špek, který vás prostě zaujme. Buď nabízí něco nesmyslného nebo nepochopitelného či sám jaksi úplně postrádá smysl. A občas se někde objeví vylepené nějaké takové podobné oznámení, které má upozorňovat na něco důležitého. Pozornost opravdu upoutá, zda však skutečně splní svůj účel a na něco upozorní, je ve hvězdách. Podívejte se sami, některé povedené kousky prostě stojí za to.

Včera jsme vás informovali o odvážné Lucii, která nabízela zajímavou službu za pěknou cenu. V poslední době se to prostě povedenými inzeráty jen hemží. Podobné perličky jsou totiž i následující inzeráty a oznámení. Odpověděli byste na ně?

1. Jeden aktuální

Sice už vám nezbývá moc času, a pokud ještě budete chtít na tento inzerát reagovat, bude to za pět minut dvanáct, ale takový hodný Mikuláš si na vás jistě chvilku najde. I když zřejmě se ještě bude muset zeptat svého poníka.

inzerat_1

2. Striktní požadavky

Pokud někdo hledá přítelkyni přes inzerát, bývá to většinou už dost zlé. Někteří ale ještě mají tu odvahu si takhle vymýšlet!

inzerat_2

3. 101% spolehlivost

Tady už byl asi někdo hodně naštvaný z neschopnosti taxikářů, a tak formuloval své požadavky dosti jasně. Vyhoví jim vůbec někdo?

inzerat_3

4. Rada do života

Není nad to, aby vám někdo takhle v inzerátu významně poradil.

inzerat_4

5. Škola základ života

Tedy aspoň tak to vidí mnozí rodiče. A pokud se vám ve škole zrovna nedaří, můžete si být jisti, že vám to dají pěkně sežrat.

inzerat_5

6. Vrtání děr

Inzerát se dá podat prakticky na cokoliv. Třeba se najde i někdo, kdo si nezvládne vyvrtat díru. Tahle nabídka navíc nabízí cenu dohodou – zřejmě podle velikosti, takže neberte to…

inzerat_6

7. Hledám

Tak taková je i za tu odměnu ve výši 2000 Kč drahá…

inzerat_7

8. Mogbuk

Vždycky je dobré v inzerátu přesně vysvětlit, co máte na mysli. Co kdyby to někdo nepochopil jako v případě „mogbuku“?

inzerat_8

9. Seriózní pořadatelé

Pořadatelé tohoto talentového castingu jsou jistě velmi seriózní. Podle té češtiny jsou to určitě nějací vážení cizinci.

inzerat_9

10. Talentovaný malíř

Pokud hledáte ztracené zvíře, není špatné přidat nějakou tu fotografii či věrně namalovanou kresbu. Ovšem  případě, že ho ani nechcete vrátit, už by to asi tak nutné nebylo…

inzerat_10

11. Využití správných slov

Je až neuvěřitelné, jak lze nějaký naprosto jasný záměr schovat za hezká slova.

inzerat_11

12. Ukažte, co můžete nabídnout

Každý zákazník se rád přesvědčí o tom, že nekupuje zajíce v pytli. A ptáky je rozhodně nejlepší ukazovat v nočních hodinách.

inzerat_12

13. Bonus

Chytlavý titulek je základem úspěchu. A pokud hodláte nabídnout něco navíc, vězte, že o to bude mít zájem každý.

inzerat_13

14. Zaměřte se na pravopis

Nechali byste si opravit omítku na domně od někoho takového? Pochybný pravopis ve většině lidí skutečně moc důvěry nevzbudí.

inzerat_14

15. Když inzerát neuspěje

Inzerent se rozhodně vyzná. Ví, že potřebuje, aby jeho notebook měl ramku na diskety. S jeho obratem „Dobi daroval“ si připomenete scénu z Harryho Pottera, kdy Harry pohřbíval skřítka Dobbyho . A co myslíte? Končí inzerát telefonním číslem nebo nějakou pochybnou cenou?

inzerat_15

16. Prodám zdarma

Někdy se stává, že si svoji původní myšlenku rozmyslíte. Třeba vám dojde, že by vaše morčata nikdo koupit nechtěl. A tak je radši nabídnete zdarma.

inzerat_16

17. Za odvoz

Když se něčeho chcete opravdu zbavit, není nic účinnějšího, než nabídnout to zdarma. Abyste však ještě nemuseli vynakládat vlastní prostředky, není špatné dodat, že darujete za odvoz. Ať už si to ten dotyčný odveze jakkoliv. 

inzerat_17

18. Tma mnohé skryje

Pokud chcete se svou nabídkou uspět, musíte přesvědčit potenciální kupující o tom, že je to, co nabízíte, naprosto výborné. A pokud chcete říct na rovinu, že není, musíte to nějak zamaskovat.

inzerat_18

Snad jste se aspoň dostatečně inspirovali a pokud budete v nejbližší době podávat nějaký inzerát, budete už vědět jak na to. S inspirací od výše uvedených výmyslů vaše nabídka rozhodně zaujme!

Zdroj: cilichilli

Komentáře

Nahoru