Dnes vyšlo 15 článků

17. ledna definitivně skončí Vine

O konci Vine víme už od října loňského roku. Teprve nedávno ale bylo oficiálně potvrzeno datum. 17. ledna, kdy všechno skončí a z Vine se stane aplikace Vine Camera.

Nejdřív se mluvilo o tom, že Vine prostě úplně skončí, zanikne. Pak přišla útěcha v podobě aplikace Vine Camera. A teď už to víme 100%. 17. ledna 2017, tedy přesně za týden, se z Vine stane Vine Camera a všichni uživatelé by si do té doby měli stáhnout svá krátká videa.

vine-tweet

Co je Vine Camera?

Aplikace vám nadále umožní nahrávat šestisekundová videa, ale už nebudou uploadována na Vine. Budete je moci uložit do svého zařízení, nebo sdílet přes Twitter. Už to tedy nebude platforma, spíš jen nástroj.

vine-camera

Všechny stávající Vine videa z vašeho profilu zmizí. Jediný způsob, jak je zachránit, je stáhnout je prostřednictvím aplikace nebo webové stránky vine. A to do 17. ledna! Díky Giphy je také možné transformovat svá oblíbená videa do GIFů.

giphylovesvine

Snad jen jediná věc je dobrá. Své followery z Vine bude možné převést na svůj Twitter účet. Musíte mít ale oba profily spojené v nastavení a funguje to zase jen do 17. ledna.

Otázkou zůstává, kdo bude Vine Cameru používat…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru