Dnes vyšlo 15 článků

13 cviků jógy, nahá instruktorka vám ukáže jejich kouzlo

13 cviků jógy, nahá instruktorka vám ukáže jejich kouzlo

Zdá se, že jóga je oblíbeným cvičením žen, a to hlavně v Americe. Ve většině amerických filmů vídáme lidi s karimatkami pod paží, jak jdou na jógu, nebo z ní. Většina z nás, co jógu necvičí, si ale nedokáže představit, co to obnáší a hlavně přináší našemu tělu. Jednoho dne však vznikly fotografie nahé instruktorky jógy, které ji zachycují v jejich nejoblíbenějších jogínských polohách. Po prohlédnutí fotek již kde kdo ví, co jóga s naším tělem dělá.

Fotograf Petter Hegre vytvořil velmi provokativní fotografie ženy cvičící jógu. Čím jsou tak provokativní? Žena na fotografiích totiž cvičí nahá. Na fotografiích, které jejich autor zveřejnil na serveru Reddit, je zachycena jeho vlastní manželka v jejích nejoblíbenějších pozicích jógy.

Pro většinu lidí je velmi těžké pochopit, jak jóga působí na naše těla a na naše svaly. Na fotografiích si však můžete detailně prohlédnout propnutí těla a jednotlivých svalů.

joga6

joga1

joga2joga3

joga4joga5joga9

joga7

  joga8

joga10

joga11

joga12

joga13

Zdroj: www.reddit.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru