12 suprových aplikací určené pouze pro iPhone

Pokud jste Androiďák, můžete začít tiše závidět. Nyní vám totiž chci představit 12 appek, které byste vy (věrní uživatelé Androidu) hledali marně. Jsou totiž určeny pro trošku jiné odvětví a jiný operační systém. A to pro iOS – suprový mobilní systém, který se obejde většinou bez lagů i po několika letech. Navíc Apple nepovolí do svých zařízení shity, proto se za používání (vytváření aplikací) App Storu musí platit. Hold, Apple filtruje ty top aplikace. Shity patří jinam :-) .

Aplikace #1: Manual

Začneme tedy něčím pro ty, kteří umí používat fotoaparát na svém iPhonu a chtějí již něco trošku profesionálnějšího. Od toho je tu aplikace zvaná Manual, která nabízí svým uživatelům spoustu výhod – nezávislé ovládání pokročilých nastavení (závěrka, ISO, vyvážení bílé, ostření apod.).

Cena: $1.99

screen568x568 (1)

Screen z aplikace Manual

 

Aplikace #2: Paper

Další aplikace pochází od vývojářů z Facebooku. Jmenuje se Paper a svým uživatelům nabízí opět nový pohled na „příběhy“ vašich přátel z Facebooku. Tato aplikace prostě vyfiltruje vše, co je zajímavé.

Cena: Zdarma 

paper-by-facebook-combines-your-news-feed-and-current-events-in-an-elegant-way

Pohled na aplikace Paper

Aplikace #3: Vesper

Nesmíme zapomenout také na nějaký ten poznámkovač. Od toho tu je aplikace Vesper, kterou bych osobně přirovnal k jakési alternativně Evernote. V této chytré aplikaci si můžete jednoduše třídit a přidávat vaše poznámky. Je to jednoduché a přehledné – co víc dodat?

Cena: $2.99

vesper-is-an-elegant-way-to-record-your-thoughts

Rychlé a jednoduché poznámky – aplikace Vesper

Aplikace #4: Hyperlapse

Jen tak nějaký telefon neumí vytvořit kvalitní time-lapse video. Zrovna nedávno jsem se koukal na porovnání time-lapse na iPhone 6 a Samsungu Galaxy S5. Kdo vyhrál je asi jasné. Tato appka to však dokáže údajně o trošku lépe.

Cena: Zdarma

 

hyperlapse-from-instagram-transforms-your-shaky-footage-into-a-stunning-time-lapse

Něco pro milovníky time-lapse videí

Aplikace #5: Dark Sky

Asi znáte takový ten ukazatel počasí, jak při dešti vychází z domečku panáček a při hezkém počasí zase panenka? Zde je to něco podobného, Dark Sky vám totiž nabídne nový pohled na počasí. Luxusní animace, přesné údaje a jednoduchý design.

Cena: $3.99

Kdy jít se psem ven, abyste nepromokli? Zeptejte se appky Dark Sky

Kdy jít se psem ven, abyste nepromokli? Zeptejte se appky Dark Sky

Aplikace #6: Humin

Tak toto je vážně fajn aplikace. Kontakty na všech telefonech jsou stejné. Prostě rolovací seznam podle jmen. Tato aplikace to dělá trošku jinak. A to podle vašich vztahů. Je to lepší v tom, že si nemusíte pamatovat jméno dotyčné osoby, jen kdy jste s ní třeba byl. Je to vážně celkem chytré a za vyzkoušení nic nedáte.

Cena: Zdarma

 

Chytré kontakty

Chytré kontakty

Aplikace #7: Shortcut

V mnoha zemí nyní startuje hit mobilních služeb na zavolání. Aplikace Shortcut vám zavolá přímo do domu holiče či kadeřníka. Celkem chytré? Nemyslíte?

Cena: Zdarma

shortcut-is-basically-uber-for-haircuts

Holič či kadeřník díky aplikaci

Aplikace #8: Timeful

Toto je aplikace na styl to-do. Ukazuje vám totiž kalendář, seznam úkolů a to vše v moderním a inteligentním kabátě.

Cena: Zdarma

timeful-learns-your-behaviors-in-order-to-help-you-change-your-habits

Chytrý úkolníček a kalendář zároveň

Aplikace #9: Litely

Opět další aplikace pro milovníky focení. Asi bych k ní nic více nedodával, prostě jen nabízí další rozšířené možnosti než klasický fotoaparát.

Cena: Zdarma

litely-is-great-for-adding-subtle-filters

Aplikace #10: BioShock

Pokud znáte hru se stejným názvem jako má aplikace, netřeba nějak představovat. Jedná se vlastně o mobilní hru, která má vyvedený design a kvalitní příběh.

Cena: $10.99

bioshock-is-a-masterful-first-person-shooter-thats-both-eerie-and-unforgettable

Aplikace #11: Clear

Další aplikace, která vám pomůže zorganizovat čas. Jednoduše vám ukáže, co musíte ještě udělat. Nic složitého v tom není a navíc to vypadá celkem hezky.

Cena: $4.99

clear-is-a-simple-well-designed-to-do-list-that-helps-you-stay-on-track

Jednoduchý systém, jak mít přehled o tom, co je ještě třeba udělat

Aplikace #12: Pedometer++

Zde je využití aplikace snad jasné. Jedná se prostě o revoluční krokoměr ve vašem iPhonu. Aplikace vám jednoduše spočítá, kolik uděláte kroků za den či za určitá časová období.

Cena: Zdarma

pedometer-is-a-great-way-to-keep-track-of-your-daily-fitness

Kolik kroků uděláte denně vy?

To byl „krátký přehled“ těch TOP aplikací, které ostatní mobilní systémy postrádají. Doufáme, že nějakou ze zmiňovaných aplikací vyzkoušíte a pak nám do komentářů napíšete, jak na vás působí.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru