12 asistenčních psů, kteří oddaně slouží svým páníčkům za každé situace

Asistenční pes je něco jako spása pro tělesně postižené. Pomáhají jim v různých situací, prostě a jistě jsou jim všudypřítomnou a nezbytnou oporou, za kterou se jim majitel vždy odvděčí nějakým chutným pamlskem. 

Nepostradatelnou roli v životě postiženého člověka hraje jeho asistenční pes, který je jeho všudypřítomnou oporou. Díky ním můžou tito lidé, kteří jsou například upoutáni na vozík, alespoň nějakým způsobem komunikovat s prostředím a spolupracovat. Takový pes není jenom rohožka u dveří, která se jenom válí od rána do večera. Vždy je po pánově boku, ať se děje, co se děje. Vykonávají potřebnou práci, za kterou se jim odvděčujeme pohlazením či nějakým chutným pamlskem.

Fotky, které chytnou za srdce

Doufám, že vám následujících několik fotografií otevře oči a přiblíží práci asistenčního psa…

12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce1 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce2 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce3 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce4 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce5 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce6 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce7-830x553 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce8-830x1037 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce9 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce10 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce11 12-fotek-asistencnich-pejsku-ktere-vas-chytnou-za-srdce12

Zdroj: mameradipsy.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru