Dnes vyšlo 15 článků

11. listopadu v 11:11 hod: Získejte slevové kupony na Gearbest.com

Nakupujete v čínských internetových obchodech, neboť ceny i nabídka zboží je atraktivnější než v českých e-shopech? Potom vás potěší akce, kterou připravil internetový obchod Gearbest.com. Můžete získat zajímavé slevové kupóny na svůj nákup, pokud správně odpovíte na otázky. Všechny kupóny nabydou účinnost 11.11 v 11:11 hodin.

Ale pozor, není to tak jednoduché. Možná si říkáte, že datum a čas nehraje žádnou roli. Jste na omylu. Akce odstartuje 11.11 v 11:11 hodin a slevu získá pouze prvních pět zákazníků, kteří správně odpovědí. Platný kupón platí na slevu pouze jednoho produktu v objednávce. Pokud přidáte více produktů, na ostatní se už sleva nebude vztahovat.

Ale nyní si můžete připravit odpovědi na otázky, abyste zítra v 11:11 hodin pouze načetli stránku a odpovědi rychle vkládali. Budete-li rychlí, sleva vás nemine. Tak si začněte připravovat odpovědi.

gearbest

I vy můžete dostat slevu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru