10letá školačka radí Elonu Muskovi ohledně strategie Tesly

Významný podnikatel a vizionář Elon Musk si nechal poradit od fanynky, která ještě nemá dostatečný věk na to, aby sama řídila svou vlastní firmu s elektromobily. Tesla vyrábějící elektromobily je proslulá tím, že nemá žádné reklamní spoty na své produkty. Ale nyní Elon Musk uspořádal soutěž, v jejíž rámci požádal fanoušky, aby vytvořili poutavou reklamu na Teslu.

S touto myšlenkou nepřišel sám CEO společnosti, ale tento nápad mu vnukla desetiletá školačka jménem Bria Loveday.

elonmusk

Zdroj: Twitter

„Děkuji za nádherný dopis,“ napsal Elon Musk na Twitteru. „Zní to jako dobrý nápad. Uděláme to.“

Bria Loveday napsala Elonu Muskovi dopis, ve kterém navrhuje, aby vyhlásil soutěž o nejlepší reklamní spot ze skupiny amatérských tvůrců.

„Všimla jsem si, že nemáte reklamy. Spousta lidí však dělá domácí videa pro Teslu a některá z nich jsou velice dobrá. Vypadají profesionálně, jsou zábavná, takže si myslí, že byste měl vyhlásit soutěž, kdo udělá nejlepší domácí reklamu na Teslu. Odměna pro vítěze bude to, že jejich reklamní spot bude odvysílán,“ doporučila desetiletá dívka Elonu Muskovi.

brian

Zdroj: Twitter

Dále ještě podotkla, že vítěz by ještě mohl rok bezplatně využívat Supercharger. Závěrem se také zeptala, zda by nemohla dostat tričko Tesly.

Otec desetileté dívky zveřejnil dopis na Twitteru, čehož si všiml i samotný Elon Musk. Aby potěšil malou holčičku, okamžitě jí odpověděl s tím, že její návrh zní skvěle a určitě jej uskuteční. Během chvíle se stal tento tweet virální, přičemž svět obletěly zprávy, že ambiciózní podnikatel Elon Musk si nechává radit od desetileté školačky.

Elon Musk nazval soutěž po dívce jako Project Loveday.

Zdroj: CNN

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru