Dnes vyšlo 15 článků

10letá Ify Ufele byla ve škole šikanována, postavila se k tomu čelem a ostatní ji teď mohou závidět

Šikana je v dnešní době čím dál tím častější. Obzvlášť u školáků, vše o tom ví své 10letá Ify, která byla ve škole šikanována svými spolužáky kvůli její velikosti. Ify se ale nedala a  postavila se k celé situaci čelem. Ve svých 10 letech navrhla vlastní size-plus kolekci, kterou představila na New Yorském Fashion Weeku.

Mladá Ify byla původně obyčejná holka, jako každá jiná. Později se u ní objevili zdravotní komplikace, kvůli kterým musela strávit hodně času v nemocnici. A jak můžete vidět na fotografiích níže, kvůli všem lékům začala trpět poměrně velkou obezitou.

Děti ve škole ji začali šikanovat i přesto, aniž by věděli, co vše za touto obezitou stojí

Aby pomohla dětem ve stejném věku, denně publikuje na svém Instagramu motivační citáty a fotografie, které by měli posílit sebevědomí každého šikanovaného dítěte.

Screenshot_5

Ify byla holka, jako všechny ostatní.

 Svou kolekci Chubiline představila na New Yorském Fashion Weeku

Ify patří mezi nejmladší dětskou návrhářku, která představila své plus-size modely na letošním New Yorském Fashion Weeku. A jako každý módní designér musela svůj volný čas věnovat správnému výběru tkaniny, projektování a šití. 

Cílem kolekce Chubiline je vnést do popředí africkou kulturu v americkém módním průmyslu a to především ve velikostech plus-size. 

..Mé návrhy jsou inspirovány kmeny v Nigérii,“ uvedla Ify pro magazín Mashable.

Screenshot_1

Screenshot_3 Screenshot_2 Screenshot_3

 

Screenshot_7

Zdroj: Mashable Instagram

Komentáře

Nahoru