1000 liků a nový virál na Facebooku: Jak Mercedes Benz slíbil, že utopí auto v bazénu a co následovalo…

Zaměstnanec slovenského Mercedesu, který má na starosti sociální sítě, získal ke komentáři na Facebooku odezvu, kterou pravděpodobně nikdo nečekal. Vše začalo nevinným obrázkem nového CLA Shooting Brake u bazénu. K tomuto obrázku byl ze strany Mercedes-Benz Slovakia napsán komentář: „Má niekto lepší nápad na zajtra“? Michal Jasik zareagoval komentářem: „A co tak keby si tento medak zaplaval“? A pak někdo z Mercedes-Benz Slovakia udělal chybu? A nebo také ne?

Vzhledem k horkému počasí zaměstnanec slovenského Mercedesu zavtipkoval u obrázku nového CLA Shooting Brake, který byl vyobrazen vedle bazénu. Přidal komentář: „Má niekto lepší nápad na zajtra?“ Jeden z uživatelů, Michal Jasik, zareagoval komentářem: „A co tak keby si tento medak zaplaval?“ Pak zaměstnanec slovenského Mercedesu, který má na starosti sociální sítě napsal osudovou větu: Keď vám komentár olajkuje tisíc ľudí, môžete si vybrať, či do toho bazéna nacúvame alebo to dáme driftom.”

Splní Mercedes-Benz slib a utopí auto v bazénu?

Stalo se ale to, co Mercedes-Benz nejspíš nečekal. Komentář totiž skutečně získal tisíc lajků. Dokonce o něco víc, jak si můžete všimnout v následujícím screenshotu.

2015-07-26_122645

Mysleli jste si ale, že by Mercedes-Benz skutečně utopil tak drahý automobil, na který by většina z nás vydělávala dlouhé roky? Jeho cena se totiž pohybuje okolo milionu korun. V následujícím screenshotu můžete vidět, že Michalovi bylo slíbeno zapůjčení CLA Shooting Brake na víkend s plnou nádrží se slovy:

“ Michal, priznávame porážku.“

2015-07-26_122236

Z trapného přiznání porážky soutěž

Šanci k zapůjčení tohoto vozu dala firma i druhému z uživatelů v případě, že Michalův komentář získá přes 2 tisíce lajků. Losovat se bude mezi uživateli, kteří do komentáře vloží svou vizi toho, jak CLA Shooting Brake utopit.

2015-07-26_1309592015-07-26_131209

Soutěž trvá do pondělní půlnoci s tím, že pak je slibováno video, na které všichni čekají. Myslíte si ale, že skutečně CLA Shooting Brake utopí? I takto se dělá reklama. Ale…sliby by se měly plnit, ne? 🙂

Zdroj: Facebook MB Slovakia

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru