10 věcí, které vám zjednoduší život?

Obchody nabízejí širokou a rozmanitou škálu zboží. Představíme vám deset věcí, které překvapí svým jednoduchým řešením.Tady jsou!

Koupelnové vychytávky

S tímhle vynálezem se budou děti ke koupání jen hrnout. Tato násada na baterii rozhodně stojí za pokus. Bohužel je zde velká míra „okoukání se“ téhle vychytávky a vyhlídka na veselé koupání tak může být jen dočasnou zábavou. Za pokus to však rozhodně stojí, co říkáte?

Tohle by určitě udělalo dětem radost

Tohle by určitě udělalo dětem radost

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru, tenhle vynález zaručeně stojí zato vyzkoušet. Pomocí splachovadla si umyjete i ruce a ještě zbývá prostor pro mýdlo. Prostě záchod a umyvadlo v jednom.

Úspora prostoru zaručena.

Úspora prostoru zaručena

V jednoduchosti je krása?

Je libo prodlužovačka? Ta může být schovaná ve zdi, venku by byla jen taková část, jakou by člověk potřeboval.

Prodlužovací kabel ve zdi

Prodlužovací kabel ve zdi

Ženy to mají těžké. Když chtějí být jako ze žurnálu, často sáhnou po podpatcích. Elegance a krása je však opouští, když na podpatcích buď neumějí chodit, nebo jim terén nepřeje. Do trávy či na kostky ve městech tato vychytávka zaboduje! Snad ale bude držet…

To by se asi hodilo....

To by se asi hodilo….

Na cestách

Kdo má svého psího miláčka, jistě ocení tento vynález. Žlábek vyrobený nejen pro umytí rukou páníčka, ale také jako pítko pro pejsky. Důmyslné!

Ocení nejen milovníci čtyřnohých kamarádů

Ocení nejen milovníci čtyřnohých kamarádů

Bez práce nejsou koláče. Přesně toto přísloví razí schodiště, které po obou stranách lemuje skluzavka. Otázkou je, která cesta dolů bude rychlejší?

Když nechcete po svých...?

Když nechcete po svých…?

V jednoduchosti je síla!

Žvýkačky nalepené na spodu lavice ze školních let zná každý. Krabička obsahující nejen žvýkačky, ale i ubrousky na zabalení, když přestanou chutnat, by tomu jistě zabránila.

Tohle by měl mít povinně každý!

Tohle by měl mít povinně každý!

Milovníci čaje pozor!!! Taky se vám někdy stane, že vám při jeho louhování spadne do šálku celý sáček? S tímto typem hrnku je tomu konec!

Super hrníček na čajíček

Super hrníček na čajíček

Pro nerozhodné povahy je toto jako stvořené!  Ano, nebo ne? To může být rozhodnuto už v samotných kabinkách, a ne až před pokladnou.

Nejen pro shopaholiky

Nejen pro shopaholiky

Můj zákazník, můj pán. To se může stát skutečností díky tlačítku, které by mohli využívat zákazníci v restauracích. Přejete si objednat, platit, nebo soukromí? Stačí zmáčknout a přání se stane skutečností.

Do restaurací by se tato vychytávka jednoznačně hodila

Do restaurací by se tato vychytávka jednoznačně hodila

Zdroje: Foto: facebook.com

Vystudovala dvouobor Česká filologie-Mediální studia na FF UP v Olomouci. Ve volném čase ráda vysedává s dobrou knížkou po kavárnách. Odmala se věnuje házené a hře na příčnou flétnu. Učí se italsky, je ráda ironická, a naopak nesnáší aroganci.

Komentáře

Nahoru