10 věcí, které musí mít každá geekovská žena

Žen, které by se daly opravdu považovat za geeky, je málo. Můžete je hledat jako jehlu v kupce sena a stejně marně. Daleko více je totiž těch, které se za geek girls považují, a tím to končí. O geekovských ženách se toho totiž všude spousta píše. Pokud to holky pilně prostudují, jistě není problém se podle toho chovat. I my vlastně přinášíme takový přehled toho, jak to s geek ženami chodí.

1. Knihy

Hodně knih. Knihy všude. Nejlépe nějaké fantasy tituly. Aby se geekovské slečny mohly přesunout od reality svých běžných životů do světa plného dobrodružství.

books

Bez nějaké tlusté knihy to prostě nejde

2. Kostým oblíbené herní postavy

Geek holky to nemají vůbec lehké. Jen si to představte. Přijdete na halloweenskou párty v naprosto úžasném kostýmu. Jenže nikdo ho nepochopí.

cosplayerka

Tahle vypadá jako živá

3. Čtečka knih

Viz bod jedna. Geek girls jsou klasické holky 21. století, takže se rozhodně nebrání moderním technologiím. Tahat s sebou všude knížky je občas trochu nepraktické. Ve čtečce jich máte stovky a nemusíte se bát, že nebudete mít co číst.

4. Tričko s hláškou ze svého oblíbeného seriálu

No, znáte to. Každý věrný fanoušek by si přál tričko s hrdinou nebo nějakou vtipnou hláškou ze svého oblíbeného seriálu. Dneska se dá sehnat kde co, takže to prakticky není problém. Pokud se vám tedy nelíbí zrovna nějaký seriál, o který se zajímá malá komunita lidí.

bazinga-tshirt-red-front-500x500

Tohle je klasika

5. Nejnovější tituly nejlepších her

Kluci si často naivně myslí, že nějaká holka je nemůže jen tak porazit. Ale opak je pravdou. Vášnivé hráčky mají herní taktiky zmáknuté. A víte co? Nedávný průzkum dokonce prokázal, že nejčastěji hrají hry dospělé ženy! Vypadá to, že geekovské holky se nám množí.

6. Správnou kabelku

Pamatujete na Hermionu a její kouzelnou kabelku, do které se jí vešlo všechno? Stejnou potřebují i geek girls. To víte, sice nemusí tahat tuny make-upu a různých malovátek, ale ty knížky taky něco váží. Proto jsou asi nejlepší kožené kabelky, které tu tíhu unesou. A ty od značky Glamorous by Glam se pro geek holky stylově hodí!

kabelky

Kterou byste zvolili?

7. Své oblíbené weby

A není to jen Wikipedie. Geek holky mají vytipované stránky, s jejichž pomocí se stávají neustále chytřejšími a chytřejšími. Sbírají informace o všem možném – od svých oblíbených seriálů až po … no třeba oblíbené hry.

8. Blog

U geek holek je docela časté, že si vedou nějaký blog. V lepším případě mají třeba svůj vlastní web. Není se čemu divit, však se taky potřebují někam vyzpovídat. Často totiž studují technické obory, ve škole s kluky si moc nepopovídají, a kde by měly najít kamarádky? Stejně je vlastně nepotřebují. Vždyť sednout si k počítači a ze svých trápení se vypsat je také fajn.

9. Sbírky komiksů

Není to tak úplně nutné a v dnešní době už komiksům trochu odzvonilo. Ale přesto se najdou holky, které jsou do nich zblázněné. S těmi byste si mohli rozumět, ne? Muži jsou přece většinou líní číst a s těmi obrázky je to jednodušší.

10. Vúdú panenku Justina Biebera

Nebo třeba Edwarda ze Stmívání. Nebo celou skupinu One Direction. Pravé geek girls totiž tyhle fenomény, po kterých šílí celý svět, naprosto nesnáší.

justin-voodo

Geek holky všechny tyhle sladké klučiny moc nemusí

Fotografie: justnerdgirlsproblems, nintendolife, mustmerch, smosh

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru