Dnes vyšlo 15 článků

10 tipů na nábytek do kanceláře, které ocení každý zaměstnanec!

Každý, kdo pracuje v kanceláři, stráví v průměru 40 hodin týdně v práci. Nicméně, nedávné průzkumy ukázaly, že mnoho zaměstnanců nedokáže oddělit svůj soukromý život s tím pracovním. Pracovní tlak a osobní problémy pak vedou k menší produktivitě v práci. A tak zaměstnavatelům nezbývá nic jiného, než vnést do kanceláře více designu, funkčnosti a pohody. Podívejte se na 10 tipů na nábytek, díky kterému se budou vaši zaměstnanci cítit jako doma!

Shift Tech Table

Tento stůl je dokonalým spojením obývacího a kancelářského prostoru. Konstrukce tohoto stolu ukrývá potřeby každodenního života a zároveň se stane perfektním psacím stolem pro každého moderního profesionála. Cena tohoto stolu je 2498 dolarů, což je v přepočtu cca 62 tisíc korun. Pravda je, že tato cena je poměrně vysoká, ale pokud tento stůl povede k větší produktivitě zaměstnanců, proč trochu nezainvestovat.

office-furniture-1

Stylový držák na kolo

V dnešní době je zdravý životní styl součástí téměř každého. Proč tedy nevyjít zaměstnancům vstříc a umožnit jim dojíždění do práce na kole. Tento vertikální úložný systém od společnosti Cycloc umožní uschovat kolo kdekoliv a kdykoliv. Hlavní výhodou tohoto stojanu je to, že nezabere v kanceláři mnoho místa. Cena se pohybuje okolo 66 dolarů, což je v přepočtu cca 1700 korun.

office-furniture-2

LEVIT 8, stylový a přenosný stojan na notebook

Dle nedávné studie je sezení u počítače po dobu 8 hodin pro zdraví zaměstnanců naprosto nevyhovující. Proto je důležité, aby se zaměstnanci mohli kdykoliv postavit a mít volný pohyb, ať už jsou kdekoliv. Tento přenosný stojan tak umožní pracovat v pohodlné výšce, která nebude nijak škodit zdraví. Cena tohoto stojanu je 32 dolarů, což je v přepočtu cca 800 korun.

office-furniture-3

Kancelářská židle Vespa BV-12

Tato židle je vyrobena z originálních dílů legendárního italského skútru z 80. let. Tato scooter židle se vyrábí ručně a každý kus je unikátní. Každá židle má navíc certifikát Bel & Bel. Cena židle se pohybuje od 2015 dolarů, což je v přepočtu cca 50 tisíc korun.

office-furniture-4

Stylová pracovní deska Standing Artifox

Společnost Artifox představila první pracovní desku s označením 01. Tato deska je na výběr z masivního dřeva ořechu nebo javoru. Takže pokud chcete vnést do kanceláře trochu moderního designu, toto je ideální kousek. Cena této pracovní desky je 2200 dolarů, což je v přepočtu cca 55 tisíc korun.

office-furniture-5

Nastavitelný a inteligentní psací stůl LIFT

Tento stůl slouží jako místo pro všechno, včetně vás. Díky absenci mechanických částí a povrchu lze tento stůl jednoduše zvednout a posunout do požadované výšky. LIFT Desk také nabízí nabíjecí stanici pro váš mobilní telefon nebo tablet, držák na nápoje, prostor pro podložku na myš a odkládací přihrádku na cennosti. Cena tohoto stolu je 349 dolarů, což je v přepočtu cca 9 tisíc korun.

office-furniture-6

Rohový stul VARIDESK

Pracovní deska tohoto stolu je navržena ta, aby se vešla do každého rohu a vnesla více pracovního prostoru a pohodlí. Tento stůl je rozdělený na 2 patra. První patro vám umožní více prostoru na psaní poznámek, druhé patro vám nabídne dostatek místa pro potřebné monitory a reproduktory. Cena tohoto pracovního stolu je 495 dolarů, což je v přepočtu cca 13 tisíc korun.

office-furniture-7

Ergonomická pracovní židle

Dopřejte vašemu tělu trochu pohodlí. Tato ergonomická židle je navržena tak, aby se vaše tělo cítilo naprosto přirozeně. Židle má mírně zakřivené nohy, díky kterým připomíná klasické houpací křeslo. Toto křeslo vám tak umožní sedět a zároveň protáhnout vše, co budete potřebovat. Tato speciální židle má navíc navržené sedadlo tak, aby bylo tělo mírně nakloněno dopředu a nedošlo tak k nesprávnému držení těla. Cena tohoto křesla je 369 dolarů, což je v přepočtu 8700 korun.

office-furniture-8

Kombinace běžeckého pásu a stolu

Zkombinovat pohyb a práci je pro mnohé velmi komplikované. Proto společnost rebel navrhla běžecký pás v kombinaci s nastavitelným psacím strojem. Cena tohoto stolu je 1400 dolarů, což je v přepočtu cca 35 tisíc korun.

office-furniture-9

Altwork Station

Ležet a pracovat. Po probuzení je toto sen každého zaměstnance. A právě toto umožní tato speciální židle, která by měla zvýšit produktivitu všech zaměstnanců. Celá pracovní stanice je zcela flexibilní a dá se nastavit na 2 pracovní pozice, jako je stání, sezení. A to vše dokážete pomocí jednoho tlačítka. Cena této pracovní stanice je 3900 dolarů, což je v přepočtu cca 97 tisíc korun.

office-furniture-15

Zdroj: Interestingengineering

Komentáře

Nahoru