Dnes vyšlo 15 článků

10 startupů z New Yorku

Pátý ročník Entrepreneurs Roundtable Accelerator (ERA) včera v New Yorku představil potenciálním investorům deset startupů. My je tu teď tedy máme. Je to přehled desítky dobrých nápadů, které by se jednou mohly prosadit třeba i na tolik, že bychom je mohli také používat. Pojďme se podívat na to, co nabízejí.

1. Admitted.ly

Výběr správných univerzitních kurzů může být jedním z nejdůležitějších úkolů, které mladého člověka čekají. Admitted.ly je online platforma, která má za cíl zvýšit šance studentů na vstup do ideálních škol podle jejich představ a zároveň ulehčit život i jejich rodičům. Personalizované výsledky Admitted.ly a přizpůsobená doporučení pomáhají studentům činit správná rozhodnutí.

AdmitScreenshot-730x456

2. Agolo

Zpracování informací z textu je oblast, kterou se snaží ovládnout mnoho startupů. Agolo analyzuje Twitter, aby mohl uživatele informovat o věcech jako na co se dnes dívat v televizi nebo kde se dobře najíst. To vše na základě relevantních tweetů.

agolo

3. ClosetDash

ClosetDash je startup zaměřený na ženy. Je to místo, kde můžete vyměnit své staré oblečení za nové módní kousky. Startup říká, že do dnešního dne vyměnil již 9000 kusů oblečení.

closetDash

4. Gizgolo

Chcete-li najít a zarezervovat si hudebníky, fotografy nebo výtvarníky pro různé události, Gizgolo je ten pravý web, který byste měli navštívit. Zákazníci tam mohou porovnat ceny umělců, sledovat videa z jejich akcí a číst hodnocení od lidí, kteří s nimi mají zkušenosti. Před zarezervováním umělce si s ním můžete rovněž psát nebo uskutečnit videohovor.

gizgolo

5. Machinio

Traktory, vysokozdvižné vozíky, buldozery atd. Machinio je trefně nazvané místo, kde můžete koupit nebo prodat použité průmyslové vybavení. Trh Machinia se v současné době může chlubit více než milionem nabídek.

machinio

6. Metropolist

Seznamy jsou zrovna „in“ a Metropolist chce, abyste udělali seznam o čemkoliv nejlepším nebo nejhorším ve vašem městě. Ať už je to „25 nejlepších hospůdek v LA“ nebo „10 bostonských zubařů, u kterých nebudou vaše děti brečet“. Metropolist kombinuje uživatelsky generovaná témata a hlasování, aby vytvořil relevantní žebříčky.

metropolis

7. Nutmeg Education

Nutmeg Education je platforma vytvořená proto, aby pomohla učitelům vytvářet testy a kvízy, které by měly studentům s normou Common Core, která je nyní povinnou součástí vzdělávání ve 45 státech USA. Služba nabízí náhled na pokrok každého jednotlivého studenta, aby mohli učitelé přizpůsobit svůj přístup.

nutmeg

8. Piiku

Piiku je prémiová reklamní síť. Více než 90% uživatelů stránku opustí, když jsou vyzváni k registraci nebo k tomu, aby zaplatili za přístup k obsahu. Piiku toto chování s pomocí video reklam a řady dalších věcí mění a pomáhá vám přimět návštěvníky platit.

piiku

9. RockerBox

RockerBox vyhodnocuje záměr uživatelů v reálném čase (kde byli a kam chtějí jít?) a na základě toho umožní cílit reklamy podle dynamiky jejich prohlížení. Cílem je nabídnout vyšší výkon a hodnotu pro inzerenty s relativně malými rozpočty. Tým stojící za startupem se skládá z prvních zaměstnanců mobilní reklamní platformy AppNexus.

rockerBox

10. Tapactive

Startup Tapactive sám sebe popisuje jako „Netflix pro trénink“. Stačí si zaplatit stanovený měsíční poplatek a pak můžete v neomezeném množství odebírat cvičení s kvalifikovanými trenéry na vhodném místě jako například u vás doma, v kanceláři, v parku nebo v posilovně.

tapactive

Zdroj: The Next Web

Komentáře

Nahoru