10 obrázků, které byly loni nejvíce googlovány

Co myslíte, že mohlo lidi loni nejvíce zajímat? Je celkem pochopitelné, že převážnou většinu našeho seznamu obsadily různé celebrity. Menší a větší, populární a populárnější. Tak si tipněte, kdo na tom byl lépe. Pohybovalo se na Googlu více Directionerek nebo Belieberek?

10. Jennifer Lawrence

Tato třiadvacetiletá slečna má za sebou opravdu skvělý rok. V únoru získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Brzy poté si zahrála ve druhé části velmi úspěšné trilogie Hunger Games. Hrála také vedlejší roli v kritiky uznávaném kriminálním drama American Hustle (Špinavý trik). Takže se není čemu divit, že ji lidé googlili.

jennifer-lawrenceZdroj obrázku: blog.nuryapictures.com

9. Periodická tabulka

Snad každý zná periodickou tabulku prvků. Tak právě ta byla jedním z nejvíce hledaných obrázků na Googlu v roce 2013. Velkou část uživatelů, kteří ji hledali, nepochybně tvořili učitelé a studenti chemie. Obrovský nárůst zájmu rovněž zřejmě způsobil populární televizní seriál Breaking Bad (Perníkový táta), který je o učiteli chemie.

periodicka-tabulkaZdroj obrázku: beletrie.eu

8. Amanda Bynes

Amanda Bynes byla v roce 2013 populární snad jen ze špatných důvodů. Svět byl svědkem několika jejích průšvihů, většina z nich šla přes Twitter. Obvinila policistu, že ji sexuálně obtěžoval, hodně ostře se nepohodla s Lancem Bass. Jak to tak vypadá, máme tu další Lindsay Lohan nebo Britney Spears.

amanda-bynesZdroj obrázku: wallpaparean.com

7. One Direction

One Direction a jejich fanynky „directionerky“ se v loňském roce přehnaly nejen přes sociální sítě, ale nepochybně i Googlem. One Direction je populární chlapecká skupina z Londýna. Skládá se z 5 členů: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Není se čemu divit, že jsou kluci populární především mezi dospívajícími dívkami, které po nich doslova šílí. Slavnými se stali poté, co skončili na třetím místě v X-Factoru.

one-directionZdroj obrázku: tickpick.com

6. Ariana Grande

Ariana Grande je mladá americká herečka, zpěvačka a textařka. Narodila se na Floridě, její starší bratr Frankie je také herec. Když byla dítě, hrála v místním divadle. První skutečný úspěch ale přišel právě loni, když se singl z jejího alba dostal do top desítky Billboard’s Hot 100.

Ariana-GrandeZdroj obrázku: vpwallpapers.com

5. Selena Gomez

Bývalá Disney hvězdička má za sebou úspěšný rok. Selena Gomez je americká herečka, hudebnice a zpěvačka. V dubnu 2013 byl vydán singl z jejího nového alba. V USA, Velké Británii a Kanadě se píseň stala obrovským hitem. I skutečnost, že byla ve vztahu s Justinem Bieberem, dobře vysvětluje, proč ji lidé tolik hledali.

Selena_GomezZdroj obrázku: selenagomez.wikia.com

4. Justin Bieber

Bieber zůstává na internetu oblíbený i přes svůj pochybný módní styl. Pro něj a jeho Beliebery byl loňský rok smíšený. Jednou z populárních událostí bylo, když byl veřejně napaden během koncertu. K hledanosti jistě přispěla i skutečnost toho, co zveřejňoval na svém Twitteru. O tom, jak oznamoval, že jde do důchodu, jsme psali.

justin-bieberZdroj obrázku: rollingout.com

3. Kate Upton

Kate Upton je modelka a herečka. Když dodáme, že je modelkou Victoria’s secret, jistě si více získá vaši pozornost. V loňském roce byla tolik vyhledávaná především proto, že byla jmenována modelkou roku.

kate-uptonZdroj obrázku: tapety-na-pc.cz

2. Miley Cyrus

V loňském roce byla Miley na titulcích snad všech bulvárních plátků. Následovala jedna kontroverzní událost za druhou. Jistě by se dalo říci, že byla nejkontroverznější celebritou roku 2013. Kdysi bývala vzorem tolika dívek, teď líže kladivo a houpe se na demoliční kouli.

Miley-CyrusZdroj obrázku: mirror.co.uk

1. Máme vítěze

A máme tady vítěze, nejhledanější obrázek loňského roku! Tedy meme komixy byly všeobecně dost hledané.

stop-stop-Zdroj obrázku: funnyvooz.com

Zdroj: pictwter.us.to

Komentáře

Nahoru