Dnes vyšlo 15 článků

10 nejlepších internetových seznamek

V současné době internet hraje velkou roli v sociálním životě, přičemž nejpopulárnějším portálem je sociální síť Facebook. Nicméně, existují také internetové seznamky, prostřednictvím nichž lidé navazují nové vztahy a přátelství, možná i na celý život. Pakliže hledáte životní lásku, ale stále se vám nepoštěstilo, můžete vyzkoušet některou z online seznamek. V následujících řádcích vám představíme nejpopulárnější seznamky jak v České republice, tak i v zahraničí.

Nemusíte se registrovat pouze na jedné online seznamce. Pamatujte, že čím více seznamek, tím máte větší šanci na úspěšné seznámení.

Nejznámější internetové seznamky v ČR

Nejprve se podíváme na české internetové seznamky, které jsou neustále aktivní a které využívá nejvíce uživatelů toužících po seznámení.

1. ELITE Date

ELITE Date je nejrozsáhlejší česká seznamka, která se vyznačuje vysoce kvalitními službami. Internetová seznamka ELITE Date je vhodná především pro hledání vážného vztahu, neboť porovnává jednotlivé profily a na základě preferencí navrhuje ideální protějšky. Součástí registračního procesu je vyplnění dotazníku, který sestavili psychologové. Na základě dotazníku online seznamka vytyčuje preference uživatele, na jejichž základě vyhledává vhodné partnery. Vyplnění dotazníku vám zabere 10 až 20 minut.

Pakliže chcete získat plný přístup do seznamky, musíte vložit dvě vlastní fotografie a kompletně vyplnit informace na profilu. Registrovat se můžete nejen prostřednictvím e-mailu, ale také prostřednictvím účtu na Facebooku.

elitedate

Online seznamka ELITE Date

Při vyhledávání potenciálních partnerů si můžete vyfiltrovat pouze aktivní uživatele. Případně můžete okamžitě po přihlášení oslovit seznamkou navrhované protějšky. Součástí portálu je poradna, ve které se můžete dočíst zajímavé tipy na seznámení a také příběhy ostatních.

Online seznamka ELITE Date myslí také na stydlivé jedince, kteří neradi oslovují neznámé lidi jako první. Pro uživatele v rozpacích je připravena možnost zaslat virtuální úsměv, případně upozornit druhou stranu, že máte něco společného.

Většina funkcí, které seznamka nabízí, je zdarma. Nicméně, pro úplné využití všech služeb je nezbytné zaplatit měsíční poplatek.

2. eDarling

Seznamka eDarling se pyšní širokým spektrem potenciálních partnerů. Online seznamka má na 19 milionů registrovaných uživatelů z celé Evropy, přičemž z České republiky je zde registrovaných 300 tisíc uživatelů. Cílovou skupinou jsou lidé především ve věkovém rozhraní od 25 do 55 let. Online seznamka eDarling slouží zejména k vážnému seznámení.

edarling

Online seznamka eDarling

Při registraci je nezbytné vyplnit speciální dotazník, který sestavil tým psychologů. Na základě informací z dotazníku vám budou navrhováni potenciální partneři. Online seznamka vám pravidelně zasílá seznamovací nabídky. Na portálu nechybí ani poradna, v níž jsou zveřejňovány zajímavé články týkající se seznamování.

Seznamka eDarling preferuje ověřené uživatelské profily, čímž se snaží vyhýbat podvodníkům. Pokud byste do profilu vložili falešné údaje, bude vám zablokován. Registrace je placená. Samozřejmě, je možné vytvořit profil bezplatně, nicméně funkce jsou výrazně omezené. Nezaplacené profily nemohou procházet profily ostatních a ani nemohou ostatním psát.

3. Seznamte se

Česká internetová seznamka Seznamte se vznikla již v roce 2003. Za dobu své existence se zde zaregistrovalo na 130 tisíc uživatelů, přičemž 50 tisíc uživatelů je každý měsíc aktivních. Online seznamka nemá konkrétní zaměření a sdružují se zde lidé hledající vážný vztah, přátelství i flirt.

seznamte se

Online seznamka Seznamte se

Registrace do seznamky, vyhledávání uživatelů a posílání zpráv je zdarma. Nicméně, můžete posílat maximálně pět zpráv denně. Vyhledávání není u nezaplacených profilů kompletní. Pakliže chcete získat přístup ke všem funkcím a k neomezenému posílání zpráv, je nezbytné zaplatit měsíční poplatek. Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu, ba dokonce i prostřednictvím účtu na Facebooku.

Při registraci je nezbytné vyplnit dotazník, na jehož základě vám seznamka bude navrhovat ideálního partnera. Součástí portálu je lifestylový magazín s tipy na seznamování a dalšími radami.

4. Victoria Milan

Speciální seznamka Victoria Milan je založena na podobném principu jako seznamka Ashley Madison. Slouží zadaným uživatelům, kteří vyhledávají milenecké a nezávazné vztahy. Jsou zde registrované miliony profilů, přičemž desetitisíce jsou z České republiky.

victoria milan

Online seznamka Victoria Milan

Registrace je naprosto jednoduchá. Jakmile si vytvoříte profil na online seznamce Victoria Milan, budete vyzvaní k vyplnění základních osobních informací. Také musíte vložit fotografie, přičemž bezplatný režim umožňuje nahrání tří fotografií.

Můžete využívat seznamku zdarma, avšak budete mít funkce omezené. Je omezený počet osob, které chcete oslovit, dále je omezené vyhledávání a podobně. Pokud chcete plně využívat funkcí online seznamky, je nezbytné zaplatit určitý poplatek.

5. Štěstí

Online seznamka Štěstí není nijak zaměřená, tudíž se zde registrují uživatelé vyhledávající vážný vztah, přátelství i flirt. Dokonce jsou podporované profily se sexuálním podtextem. Česká seznamka Štěstí eviduje na 100 tisíc registrovaných uživatelů, přičemž spadá mezi největší seznamky v tuzemsku. Nabízí pestrou škálu funkcí, které konkurenční seznamky nenabízí. Výhodou je například mobilní aplikace či škola seznamování.

stesti

Online seznamka Štěstí

Seznamka je placená, přičemž po zaplacení určitého poplatku se vám otevřou základní funkce seznamky. Po registraci můžete využívat také mobilní aplikaci, která je dostupná pro platformu Android. Nevýhodou je, že se nedá registrovat přes Facebook účet.

Zajímavostí je, že potenciální partnery můžete vyhledávat prostřednictvím IQ. Takový filtr ostatní české seznamky nenabízí. Součástí filtru je také možnost zobrazit uživatele, kteří jsou právě online. Můžete tak ihned komunikovat s lidmi, kteří se vám zamlouvají.

6. Jiskření

Moderní internetová seznamka Jiskření má desítky tisíc registrovaných uživatelů, přičemž tisíce z nich je aktivních každý měsíc. Jedná se o středně velkou seznamku bez specifického zaměření. Do seznamky se registrují uživatelé, kteří mají zájem o vážný vztah, filtr, přátelství či někoho na dopisování.

jiskreni

Online seznamka Jiskření

Registrace je snadná a rychlá. Je možné provést registraci také přes účet na Facebooku. Po registraci nemusíte nic vyplňovat, nicméně musíte zaplatit registrační poplatek prostřednictvím SMS. Profil se zaplacením registračního ověří. Registrační poplatek by měl eliminovat podvodné profily.

Pakliže poplatek neuhradíte, fotky zobrazené v profilu budou rozmazané. Budete mít přístup pouze do určitých sekcí seznamky. Internetová seznamka Jiskření nabízí řadu speciálních funkcí, například kolo štěstí, přes které vám seznamka navrhne potenciální partnery dle preferencí.

7. Ashley Madison

Internetová seznamka Ashley Madison je proslulá především v zahraničí. Nicméně, na seznamce se najdou také čeští uživatelé, neboť seznamka má i české uživatelské prostředí. Na online seznamce je registrováno na 25 tisíc českých uživatelů.

ashley madison

Online seznamka Ashley Madison

Seznamka je charakterizovaná sloganem „Život je krátký. Mějte milostný poměr.“. A přesně tento slogan napovídá, na kterou cílovou skupinu se online seznamka zaměřuje. Dala by se popsat jako seznamka pro nevěrníky.

Registrace je naprosto jednoduchá, přičemž musíte vyplnit informace a nahrát profilovou fotografii. Poté se objevíte ve světě seznámení. Je nezbytné ověřit e-mailovou adresu. Následně můžete procházet seznam členů z vašeho okolí, můžete psát a přijímat zprávy, můžete posílat různé dárky a podobně. Funkce jsou zpoplatněné.

Nejznámější internetové seznamky v zahraničí

Také v zahraničí je spousta populárních internetových seznamek. My vám představíme tři nejrozšířenější seznamky.

8. Match

Match je nejrozšířenější online seznamka na světě. Má téměř 1,8 milionu předplatitelů. Je založena na tradičním způsobu seznamování. Vytvoříte si nový profil a poté si můžete prohlížet potenciální partnery, posílat jim zprávu a případně si s nimi sjednat schůzku na rande. Online seznamka je zaměřená také na gaye a lesby. Registrace je zpoplatněná.

match

Online seznamka Match

9. eHarmony

Zahraniční online seznamka eHarmony je vhodná pro uživatele, kteří hledají dlouhodobý vážný vztah. Seznamka vám na základě preferencí zobrazí potenciální protějšky. Registrace do seznamky je zpoplatněná.

eharmony

Online seznamka eHarmony

10. LoveStruck

Internetová seznamka LoveStruck pomáhá uživatelům oslovit potenciální partnery. V nabídce je spousta lokalit a měst po celém světě. Seznamka je zaměřená na lidi, kteří nemají kvůli náročné práci čas na sociální život. Online seznamka je zpoplatněná.

lovestruck

Online seznamka LoveStruck

Komentáře

Nahoru