10 nejlepších geekovských potisků na trika a mikiny

S tričky zdobenými vtipnými potisky se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Jen v Česku existují desítky stránek, které je nabízí. Mnoho z nich nás pochopitelně neochromí ničím úžasným, často prodávají stejná trika jako konkurence. Jiné sází na originalitu.

Každopádně blíží se Vánoce a tričko, mikina nebo jakýkoliv jiný kus oblečení s potiskem, který se pro daného člověka hodí, může mít pod stromečkem docela úspěch. Každého skalního fanouška určitého seriálu či postavy potěšíte tím, když mu darujete něco s jeho hrdinou. Ovšem vybrat vtipné tričko lze i v případě, že toho o dotyčném moc nevíte. Některé vtipné poznámky totiž sedí na každého druhého.

Pojďme se podívat na 10 tipů na opravdu povedená trička s potiskem. A protože na zimu je potřeba se pořádně obléct, podíváme se i na mikiny.

1. Na velikosti záleží

Přestože vám holky mohou tvrdit opak, pravděpodobně to dělají jen z důvodu, že k vám chtějí být milé. Na velikosti totiž záleží. Pluto je toho jasným důkazem.

pluto_proof_that_size_matters

2. Černější než černá

Možná jste již slyšeli o seriálu nebo knížce Oranžová je nová černá. Tenhle název ale pěkně kecá. Černá je totiž jen jedna. Předehnat ji může jedině nějaká nová barva, která by byla ještě tmavší. Ale než takovou vynaleznou, černé se rozhodně nevzdávejte.

darker_than_black

3. Roztomilá příšerka

Vášniví hráči LoLka budou dobře vědět, že tohle je Baron Nashor – nejsilnější neutrální monstrum na mapě Summoner’s Rift. Nám ostatním se bude líbit jako roztomilá příšerka.

baron

4. Mimoni ve všech podobách

Tahle roztomilá žlutá stvoření rozhodně nejsou jen záležitostí pubertálních holčiček, kteří se mohou zbláznit, aby měli jeden plyšový exemplář doma. Když se jim přidá trochu drsnější vzhled, nemáte se za co stydět, když je budete nosit na tričku.

pulp_minion

5. Nemůžu za to, takhle jsem se probudil

Hlavní je, když máte všechno na koho svést. Takže až budete mít příště od rána den na nic, vlasy vám nebudou držet, každou ponožku budete mít jinou a budete toužit umřít, nezapomeňte tohle triko. Tím všem vysvětlíte, že za to nemůžete, že jste se takhle už vzbudili.

i_woke_up_like_this

6. Opovažte se nosit ji u počítače!

Sdělte všem, že se momentálně nacházíte Away From Keyboard – pryč od klávesnice. Mimochodem jen taková drobná rada: Kupovat mikinu s tímto potiskem bratrovi, který si notebook nosí i na záchod, asi moc vhodné nebude.

currently_afk

7. Narodil jsem se inteligentní, ale vzdělávání mě zničilo

Další ideální způsob, jak něco svést na ostatní. Jen pozor na rejpavé učitelé. Mohli by si to vzít osobně.

i_was_born_intelligent

8. Nejsem vždycky mrcha

Ale ne… Vlastně si dělám srandu.
Všichni určitě znáte minimálně jednu slečnu, která by takovou mikinou měla všechny varovat, co je zač.

im_not_always_a_bitch

9. Zabil jsem Pacmana

Vůbec nezáleží na tom, že Pacman zabíjí všechno ve svém okolí. Fanoušci Batmana jistě dobře ví, že Joker by klidně dokázal zabít Pacmana.

10. H 2O

Kašlete na Coca-Colu. Víte, jak je nezdravá? Pijte vodu!

enjoy-h2o

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru