10 nádherných pusinkujících se štěňátek

10 nádherných pusinkujících se štěňátek

Jsou roztomilá jako malá miminka, hebká jako plyšoví medvídci a přítulná jako koťata. Jsou nejlepšími přáteli člověka. A jednou z nich vyrostou velcí hlídači. O kom je řeč? O malých štěňatech.

Jedno velmi známé rčení říká: “Pes je nejlepší přítel člověka.” A je tomu tak odpradávna. Před tisíci lety si jeden neznámý pravěký člověk ochočil divokého psa a od té doby si většina lidí nedokáže život bez psů představit.

Psi jsou hlavně věrní a vnímaví. Cítí s námi a zároveň nás dokážou ubránit. Celý den nám hlídají dům a večer se k nám přitulí v posteli. Když se na nás podívají tím svým smutným pohledem, uděláme pro ně cokoli.

Pamatujete si, když byl váš pejsek ještě štěňátkem?

Na okamžik, kdy jste si svého miláčka přinesli domů, jistě nezapomenete. A snad nezapomenete ani na to, jak byl roztomilý, nemotorný a hravý. Ale pojďme si to společně připomenout na fotkách 10 pusinkujících se štěňátek.

pusinkujici_se_stenatka_1

pusinkujici_se_stenatka_2

pusinkujici_se_stenatka_3

pusinkujici_se_stenatka_4

pusinkujici_se_stenatka_5

pusinkujici_se_stenatka_6

pusinkujici_se_stenatka_7

  pusinkujici_se_stenatka_9

pusinkujici_se_stenatka_10

pusinkujici_se_stenatka_8

Zdroj: mameradipsy.cz/galerie-10-nadhernych-pusinkujicich-se-stenatek/10/

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru