10 hezkých WordPress šablon, které jsou zdarma

10 hezkých WordPress šablon, které jsou zdarma

Standardy vzhledu webů jsou dnes nastaveny ve velmi vysokých výšinách. Stejně tak je tomu u WordPress šablon. Téměř všechny z těch hezkých jsou však placené. Musíme tedy vždy za kvalitní šablonu platit? Ne tak docela. Tady je pár těch, které vypadají přívětivě a drží se trendů dnešní doby, protože většina z nich byla vydána v letošním roce. 

1. Designfolio

1designfolio

Designfolio je responzivní WordPress šablona dostupná v sedmi barevných variacích. Je však třeba zmínit, že je zdarma k dispozici pouze v základní verzi. Za pokročilejší funkce ve verzi Pro jako nastavení SEO nebo flexibilní slider byste si museli zaplatit. Do seznamu jsme ji však zahrnuli, protože základní verze běžným uživatelům postačí.

NáhledStažení

2. Ayoshop

ayoshop

Ayoshop, jak už název napovídá, je šablonou pro internetový obchod. V dnešní době mobilních zařízení nabízí i tato šablona responzivní design, pyšní se jednoduchostí a flexibilitou.

NáhledStažení

3. Clean Retina

3cleanRetina

Clean Retina je jednoduchá, čistá a responzivní šablona. Kromě elegantního vzhledu by vás měla zaujmout i možnost širokého nastavení a přizpůsobení – například 9 možností rozvržení hlavní stránky, 5 možností rozvržení každého příspěvku, …

NáhledStažení

4. Zoren

4zoren

Šablona Zoner vás od počátku zaujme svojí elegancí. Vzhledově se velmi blíží aktuálním trendům plochého designu. Jedná se o šablonu vhodnou především pro internetové magazíny.

NáhledStažení

5. Frank

5frank

Frank je svým vzhledem i barevným provedením opravdu efektně jednoduchý. Tato šablona by se hodila nejvíce zřejmě na osobní web či blog. Však pokud se podíváte na náhled, zjistíte po chvíli, že se na takovém osobním webu nacházíte. Jen jeho autor WordPress šablonu zpřístupnil ke stažení všem.

Náhled - Stažení

6. Flozo

6flozo

Flozo bude ideální WordPress šablonou pro kreativní lidi. Je prošpikována malými detaily, které zaujmou. Podle jejích tvůrců se i snadno přizpůsobuje, intuitivně lze do prostoru začlenit blogové příspěvky, galerie fotografií a odkazy na Facebook a Twitter.

NáhledStažení

7. Xenon

7xenon

Xenon je ideální šablonou pro všechny, kteří mají krásné fotky na vystavování. Celá je zpracována ve stylu dlaždic. Je překvapivě jednoduchá, ale pokud do ní umístíte ty správné fotografie, výsledek bude jistě působivý.

NáhledStažení

8. Veecard

8veecard

Abychom tu našli nějakou WordPress šablonu pro každé využití, připojme i tuto, která je ideální pro vlastní portfolio. Pokud se chcete na webu prezentovat a chcete k tomu využít WordPress, rozhodně by vám neměla uniknout tato šablona. Jediným nedostatkem je možná až trochu moc pozornost rozptylující fotografie v pozadí. Ale vyměnit ji je jistě maličkost.

NáhledStažení

9. Lukas

9lukas

Lukas je překvapivě jednoduchá šablona, která ale využívá celou plochu obrazovky. Nabízí však možnosti nastavení levého panelu, který si tak můžete přizpůsobit.

NáhledStažení

10. Nautilus

10nautius

Nautilus je opět ideální šablonou pro internetový magazín. Podobně jako Lucas se drží dnešního trendu využití celé obrazovky.

NáhledStažení

Komentáře

Nahoru