Dnes vyšlo 15 článků

#02 HitHit: Česká aplikace, přes kterou najdete vztah do minuty

Prostřednictvím seznamovací mobilní aplikace Pinkilin, kterou mají pod svými křídly čeští tvůrci, slibuje seznámení s potenciálním partnerem během několika minut. Aplikace vyhledá nejbližšího partnera, kterému odešlete pozvánku a se kterým můžete jít takřka okamžitě na rande.

Michael Živěla, spoluzakladatel mobilní aplikace, si při studiu na vysoké škole uvědomil, že je seznamování příliš komplikované. Rozhodl se vytvořit převratnou aplikaci, která by měla seznamování zjednodušit a zefektivnit.

pinkilin

Aplikace Pinkilin, Zdroj: HitHit

V porovnání s ostatními seznamovacími aplikacemi dokáže Pinkilin najít někoho, kdo se nachází nejblíže vaší poloze. Poté stačí uživateli poslat přímou pozvánku, na kterou musí reagovat hned. Možná zjistíte, že partner se nachází pouze kousek od vás. Ne nadarmo je mottem aplikace Date Now, Doubt Later.

Zároveň česká aplikace Pinkilin představuje milostnou databázi. Co to znamená? V časové ose můžete nahlédnout do svého milostného života, přidávat si partnery ke konkrétnímu datu či ukládat fotky a kontakty. Partnery můžete také hodnotit. A až budete se svými přáteli, snadno se podělíte o zážitky ze svého milostného života.

Tvůrci hledali podporu na portálu HitHit. Jejich cílem bylo vybrat 90 000 korun, přičemž vybrali o 5 korun více.

Zdroj: HitHit

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru