Dnes vyšlo 15 článků

#01 Skokani internetu od 9. do 15. ledna

Český internetový vyhledávač Seznam.cz připravil žebříček skokanů internetu, který aktualizuje každý týden. Skokani internetu jsou seřazeni sestupně podle celkového počtu hledání, přičemž nárůst hledanosti v procentech je nárůst oproti předchozímu týdnu.

Jestliže je u média napsané, že se jedná o absolutní nárůst, znamená to, že skokany v předminulém týdnu nikdo nehledal. V týdnu od 9. do 15. ledna bylo vyhledávání v Seznam.cz různorodé, přičemž uživatelé vyhledávali především celebrity, seriály, filmy, sporty i soutěže.

ilustrace_skokani_5-01

Zdroj: Seznam.cz

1. Aneta Znamenáčková (+24 589 %)

Anetu Znamenáčkovou před nedávnem ještě téměř nikdo neznal, ale během minulého týdnu toto jméno ovládlo český internet. Aneta je totiž milenka, respektive přítelkyně ženatého tenisty Lukáše Rosola.

2. www.Blesk.cz/Trhak (absolutní nárůst)

Český národ miluje, když se rozdává něco zdarma. Blesk rozdával peníze, a tak soutěž, která odstartovala v pátek 13. ledna, vyhledávali snad všichni. A to i přesto, že jedinou možností, jak v soutěži něco získat, spočívala v nákupu tištěného časopisu.

3. Velký Gatsby (+2 314 %)

I když je tento film starý už více než tři roky, minulý týden byl velice vyhledávaný, protože televize Nova jej v pátek 13. ledna nasadila do hlavního vysílacího času.

4. Biatlon, Markéta Davidová (+8 698 %)

Český národ fandil Markétě Davidové na Světovém poháru v biatlonu, který se odehrál v německém Ruhpoldingu.

5. Zdeněk Štěpánek životopis, Miloš Havel (+1 751 %)

V neděli se na obrazovkách objevil nový seriál Bohéma, který diváky vtahuje do období protektorátu a přibližuje osudy barrandovských hvězd. Zdeněk Štěpáne a Miloš Havel jsou jména dvou postav, které v seriálu ztvárnili herci Michal Dlouhý a Jaroslav Plesl.

6. Nela Boudová (+3 028 %)

7. Petr Vlasák (+14 282 %)

8. Dita Štěpánová (+65 600 %)

9. Tideglusib (absolutní nárůst)

10. Mzdová kalkulačka od 1. 1. 2017 (+2 246 %)

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru