Dnes vyšlo 15 článků

Zařiďte si virtuální kancelář v Praze, má spoustu výhod

Mnohé firmy dnes vůbec nepotřebují žádnou kancelář, kde by se všichni scházeli. Spousta povolání (od grafiků přes specialisty online marketingu až po programátory) se dá vykonávat odkudkoliv, kde je k dispozici počítač a internetové připojení. Je-li to i váš případ, určitě toho využijte. Ušetříte a užijete si i spoustu dalších benefitů.

Jak to vůbec funguje?

Virtuální kancelář si pochopitelně nemůžete zařídit kdekoliv, kde se vám zlíbí. Je to možné pouze na adresách, o něž se stará nějaký provozovatel nabízející tuto službu. Volte pečlivě, protože na provozovateli budete dost závislí. Právě ten má na starost třídění pošty, vyřizování návštěv i telefonátů.

Jaké jsou výhody?

Bezpochyby potěšíte své zaměstnance. Pokud si zřídíte sídlo firmy v Praze a necháte je pracovat z domu, uspoří čas strávený dojížděním do kanceláře, a navíc budou méně často využívat dovolenou. Při práci z domu totiž není vůbec potřeba využívat třeba tzv. sick days.

Ušetříte spoustu peněz. Pronájem virtuálního sídla je mnohem levnější než fyzické kanceláře. A to ani nemluvíme o vybavení (nábytek, počítače, …).

entrepreneur-593358_640

Budete vypadat prestižněji. Pokud někde řeknete, že máte firmu v Praze, rozhodně to udělá lepší dojem, než kdybyste sídlili v malém městečku, které ani nikdo nezná. Spousta poskytovatelů proto nabízí opravdu lukrativní adresy přímo v centru hlavního města.

Co když někdy potřebuji skutečnou kancelář?

Úplně virtuální není, skutečně existuje. Můžete si zde naplánovat například obchodní schůzku, v drtivé většině případů vám bude k dispozici aspoň jedna přednášková místnost či zařízená kancelář. Vše záleží na službách konkrétního poskytovatele.

A kolik takové sídlo firmy Praha stojí? Opět jde o to, jakého poskytovatele a balíček služeb zvolíte. Za adresu v Praze 1, 2, 3 či 9 s recepcí a kancelářemi však můžete platit třeba pouhé tři stovky měsíčně.

Foto: Pixabay – StartupStockPhotos

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru