Volkswagen končí s reklamním sloganem ,,Das Auto“, nahradí ho novým

Reklamy a reklamní slogany dělají mnoho. Například u společnosti Volkswagen jsme byli od roku 2007 zvyklí na reklamní slogan ,,Das Auto“, který zněl minimalisticky a právě díky tomu mnohým utkvěl v paměti. Vzhledem k problémům s kterými se automobilka v poslední době potýká, rozhodla se německá společnost s tímto reklamním sloganem skoncovat a nahradit ho zcela novým, který zní ,,Volkswagen“.

Z těchto údajů vyplývá fakt, že už nenajdeme logo, které bude nové vozy Volkswagen doprovázet známým sloganem ,,Das Auto“. A není se čemu divit, představitelé německé automobilky se podle agentury Reuters domnívají, že tento slogan působí příliš domýšlivě a není v souladu se snahou automobilky projevit pokoru po skandálu s manipulací výsledků měření emisí.

Slogan ,,Das Auto“ byl používán od roku 2007 a v současné době by mohl naznačovat, že Volkswagen svou značku stále považuje za definici moderního automobilu.

OR: 2014 Portland International Auto Show

Nová reklamní kampaň bude mít slogan ,,Volkswagen”

Nová reklamní kampaň s reklamním sloganem ,,Volkswagen” je součástí snahy německé automobilky obnovit pověst známé firmy na některých trzích, včetně USA a Velké Británie. O této kampani jednalo zhruba 2 000 manažerů podniku na uzavřeném setkání, které se konalo minulý týden.

Díky skandálům po celém světě v současné době německá automobilka čelí rozsáhlým nákladům na úpravu vozů, ale i pokutám a žalobám. Německá automobilka v září přiznala, že do 11 milionů naftových aut po celém světě nainstalovala software, který umožňuje manipulovat s testy emisí. Podle některých analytiků by se náklady na svolávání vozů do servisů, právní spory a pokuty související s tímto skandálem mohly vyšplhat až na částku 40 miliard eur, což je v přepočtu zhruba 1,1 bilionu korun.

Zdroj: Mediar

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru