Unikly ceny nastávajících vlajkových lodí Galaxy S7 a S7 Edge

Nastávající vlajkové lodě Samsungu budou disponovat pokrokovou kamerou, která bude perfektně fotit ve zhoršených světelných podmínkách. Displej bude mít zabudovanou technologii Force Touch. Z dílny korejského giganta uniká stále více informací týkající se budoucích modelů Galaxy S7 a S7 Edge.

Velikost displeje varianty Galaxy S7 bude 5,1 palců, kdežto jeho větší bratr s ohnutými okraji bude mít displej o velikosti 5,5 palců. Poslední generace nabídne také slot pro microSD kartu, tudíž uživatelé už nebudou omezení pouze stavěnou pamětí. O návratu k tomuto slotu by měla přemýšlet řada dalších výrobců chytrých telefonů, neboť uživatelé slot ocení.

samsung galaxy s6 edge

Těšíte se na nové vlajkové lodě Samsungu?

Jaká bude cena budoucích králů trhu? Samsung Galaxy S7 vyjde na 699 euro (cca 19 000 Kč) a Samsung Galaxy S7 Edge vyjde na 799 euro (cca 22 000 Kč). Předpokládaná konference společnosti Samsung se liší zdroj od zdroje. Předpokládá se však, že se odehraje někdy mezi 22. a 25. únorem. A nové kousky by se měl na trhu objevit koncem února.

Zdroj / Foto: SamMobile

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru