Spekulace o chromebooku Pixel s dotykovou obrazovkou a rozlišením 2560x1700px i možností spouštět Android aplikace

Spekulace o chromebooku Pixel s dotykovou obrazovkou a rozlišením 2560x1700px i možností spouštět Android aplikace

Chromebooky zažívají v poslední době opravdu velký rozmach. Dostávají se do škol a prodávají se stále nové a nové. To vše hlavně díky jejich klíčovým vlastnostem – lehkost, nízká cena a rychlý start. Nyní se objevily spekulace o dalším chromebooku, který je prý momentálně podrobován testům v Googlu. Jmenuje se Pixel a právě pixely mají být jeho klíčová vlastnost. Tento chromebook totiž bude mít dotykovou obrazovku a velmi vysoké rozlišení 2560 x 1700 pixelů.

Informace pochází od developera Francoisa Beauforta, který upozornil na prezentační video a fotografie tohoto chromebooku na Google+. Video mělo v popisku jen krátký text, který uváděl, že bylo vytvořené firmou Slinky.me. Také podle informací výkonného ředitele Victora Kocha byly servery společnosti napadeny hackery, kteří tato videa umístili na internetu.

Chromebook Pixel1

Je také možné, že jde o chromebook, který navrhl Google. Ten má totiž v plánu vypustit chromebook s dotykovou obrazovkou a možná také se spojením Chrome OS a Androidu. No řekněte, líbil by se vám note/chromebook, který by dokázal spouštět Android aplikace?


Zdroj: AndroidAuthority, náhledový obrázek: Gadgets.NDTV

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru