Dnes vyšlo 15 článků

Smutným a osamělým nabídl vánoční pobyt v hotelu ZDARMA. Nápad se stal na Facebooku hitem

Alexandr Bílek je podnikatel ze Špindlerova Mlýna. Před Vánocemi přišel s velkorysým gestem. Prostřednictvím inzerátu na sociální síti pozval opuštěné, smutné a chudé lidi strávit Vánoce zcela zdarma v krkonošském hotelu. Reakce uživatelů na Facebooku byla nevídaná. Během několika dní se přihlásilo na pět tisíc zájemců.

Čtyřicet lidí bez domova, přátel a blízkých stráví příjemné Vánoce v Krkonoších. Ačkoliv si hotel Hromovka účtuje za jednu noc několik set korun, tito lidé nezaplatí ani korunu. Alexandr Bílek obdržel tisíce zpráv, nicméně poskytnout přístřeší během Vánoc mohl jen čtyřem desítkám zájemců.

hromovka

Alexandr Bílek provozuje hotel Hromovka ve stejnojmenném lyžařském středisku už 21 let. Jelikož se kvůli špatným sněhovým podmínkách neobsadily všechny pokoje, rozhodnul se dát dárek ostatním lidem. Během patnácti hodin od zveřejnění příspěvku na sociální síti příspěvek zhlédlo přes půl milionu lidí, uživatelé smekali klobouk před podnikatelem obdivuhodnými komentáři a hoteliér obdržel velké množství e-mailů a telefonátů.

Dojemné a smutné příběhy

Alexandr Bílek si přečetl dojemné a smutné příběhy, mezi nimiž se objevovaly zejména matky s dětmi, které se nikam se svými ratolestmi nedostaly. Také se ozval muž, jemuž před měsícem shořel dům, ba dokonce i rodiče s dítětem, kterému zbývá pouze několik měsíců života.

53886_135279509853236_2023205_o

V tomto hotelu stráví opuštění lidé Vánoce zdarma.

Vánoce zdarma v hotelu Hromovka poskytl zájemcům, kteří se ozvali mezi prvními. Některým dokonce přispěje na cestu do Krkonoš, neboť někteří cestují přes celou republiku.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru