Dnes vyšlo 15 článků

S tímto gadgetem se můžete líbat na dálku přes internet

Odloučení bývá pro vztah jakousi zkouškou. Nicméně s moderními technologiemi je možné fyzický kontakt zprostředkovat. Prostřednictvím gadgetu zvaného Kissenger můžete políbit kohokoliv na dálku.

V posledních letech výzkumné laboratoře univerzit pracovaly na gadgetu, prostřednictvím kterého by se mohli milenci muchlovat na dálku přes internet. Ve své podstatě se jedná o pouzdro na mobil, v jehož spodní části je prostor pro rty. K vyhrazenému místu přiložíte rty a začnete se líbat. Zařízení přenese tento pocit člověku na druhém konci planety.

kissenger01

Zdroj: YouTube

„Líbání je příjemné a univerzální vyjádření intimity a lásky,“ vysvětluje Emma Yann Zhang, která na prototypu pracovala. „Je to způsob, jak se spojit a udržet intimitu ve vztahu. Gadget odstraňuje stres, který bývá odloučením způsobený.“

Zařízení nemá prozatím stimulaci jazyku, a tak ho mohou používat i rodiče, aby dali pusu svým dětem na tvář. Další etapou vývoje je, aby prototyp měl autentickou vůni osoby, kterou budete chtít políbit.

kissenger02

Zdroj: YouTube

Zdroj: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru