Instagram dosáhl na Androidu jedné miliardy instalací

Instagram si z obchodu Google Play stáhla už jedna miliarda uživatelů. Aplikace pro sdílení fotografií je čtvrtou aplikací společnosti Facebook, která dosáhla tohoto milníku po Facebooku, WhatsAppu a Messengeru.

Nicméně, číslo neodráží přesný počet uživatelů, protože se počítá počet instalací, ale stále je to pěkný milník. V červenci Instagram oznámil, že má více než 500 milionů měsíčních aktivních uživatelů, z nichž 300 milionů používá platformu každý den.

instagram-1474231_1280

Zdroj: Pixabay

Aplikace se v letošním roce dočkala celé řady závažných oprav. V květnu dostala nové logo a vizuální redesign, jehož cílem bylo klást větší důraz na fotografie a videa než na samotnou aplikaci. A v srpnu Instagram představil nové funkce.

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru