Tisková zpráva: Finanční server Úspory.cz nově nabízí porovnání mobilních tarifů

Od ledna 2013 mohou zákaznici serveru Uspory.cz porovnávat kromě cen finančních služeb také ceny tarifů jednotlivých mobilních operátorů. Porovnávač tarifů vznikl jako reakce na stále se rozrůstající počet virtuálních operátorů, kteří svou činností tlačí na ceny velkých mobilních operátorů. Přes nový porovnávač tarifů mají zákazníci možnost porovnat veřejné i neveřejné nabídky všech tří velkých operátorů – Vodafone, O2 a T-Mobile.

Portál Uspory.cz je největší český finanční supermarket. Svým zákazníkům nabízí služby nezávazně a zcela zdarma. Návštěvníci serveru Uspory.cz najdou v jednotlivých sekcích porovnávače hned několik finančních produktů, u kterých si mohou porovnat ceny:

  • půjčky a spotřební úvěry
  • hypoteční úvěr a stavební spoření,
  • povinné ručení,
  • havarijní pojištění,
  • penzijní připojištění
  • životní a cestovní pojištění,
  • kreditní karty,
  • plyn a elektrické energie,
  • a běžné a spořicí účty.

Od nového roku mohou návštěvníci portálu Uspory.cz srovnat také ceny a nabídky jednotlivých mobilních operátorů. Pomocí kalkulačky si mohou zájemci o levnější volání prohlédnout a objednat nejen všechny veřejné tarify a výhodné balíčky, ale také jejich neveřejné nabídky.

„Cílem Úspory.cz je ušetřit lidem čas i peníze. Na www.uspory.cz naleznete nabídky levného pojištění, hypoték, bankovních účtů, půjček, energií. Nyní jsme přidali i úsporu na telefonování. Uvědomujeme si, že prakticky každý člověk dnes telefonuje, a účty za volání jsou zásadní položkou v domácím rozpočtu. Přišli jsme tak s řešením, které umožní lidem volat daleko levněji. Díky našemu velkému počtu klientů a přehledu na trhu jsme schopni vyjednat až dvojnásobky volných minut. Můžete tak volat už za 1,80 Kč za minutu při paušálu 200 Kč měsíčně.“ sdělil podrobnosti o nové kalkulačce tarifů na Úspory.cz sales manažer Otto Gross.

Jak porovnávat nabídky na Úspory.cz?

Celý proces je pro návštěvníka Uspory.cz velmi snadný a zabere jen několik minut času. Nejprve je potřeba zjistit požadavky zákazníka. Ty porovnávač vyhodnotí přes údaje, které zadá do nezávazného formuláře (https://www.uspory.cz/mobilni-tarify/najit-nejvyhodnejsi-tarif). Poté dostane nejlepší nabídky několika tarifů, ze kterých si může vybrat. Pokud se rozhodne pro změnu tarifu, zašle online objednávku a počká, až ho kontaktuje obchodní zástupce. Ten s návštěvníkem během několika minut vše vyřídí. Přes nové online porovnání lze vyřídit levnější volání nebo získání tarifu se stejnou cenou, ale za výhodnějších podmínek (více volných minut nebo SMS).

„Vše funguje naprosto jednoduše. Do porovnávače zadáte parametry, jako jak často voláte a kolik SMS měsíčně pošlete. Na základě zadaných informací náš systém nalezne nejvýhodnější tarify od každého operátora. Pokud si některý z nabízených tarifů vyberete, pomůžeme Vám i s převodem vašeho telefonního čísla nebo s pořízením nové SIM karty. Zařídíme i veškeré papírování. Pošleme k Vám kurýra, který s Vámi vše vyřídí. Pak už jen poštou přijde nová SIM karta,“ doplnil informace Otto Gross.

O službu eviduje portál Uspory.cz velký zájem. Jen za měsíc leden využilo nové kalkulačky mobilních operátorů více než 21 000 zákazníků.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru